IGHP po wyborach

VII Walne Zgromadzenie Członków Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego 15 listopada powołało Radę Izby na nową kadencję.

rt 2017 11sz 04

Nowo wybrana Rada wyłoniła Zarząd Izby, którego prezesem ponownie został Ireneusz Węgłowski. Kadencja nowych organów IGHP będzie trwała cztery lata. Podczas VII Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Członków IGHP, które odbyło się w Serocku, powołano nowe organy Izby. W skład Rady IGHP na nową kadencję weszło 17 osób: Michał Bordziewicz Andrzej Burkiewicz, Julian Bystrzanowski, Sebastien Denier, Marcin Dragan, Anna Kowalska-Szczepańska, Maciej Knyrek, Piotr Kwiatkowski, Marcin Mazur, Marcin Mączyński, Tomasz Pieniążek, Krzysztof Szadurski, Bartłomiej Walas, Tomasz Waściński, Ireneusz Węgłowski, Przemysław Wieczorek oraz Jan Wróblewski. Rada powierzyła kierowanie IGHP Zarządowi, którego prezesem na kolejną kadencję został Ireneusz Węgłowski. Ireneusz Węgłowski pełni funkcję prezesa IGHP od 2014 r. Od 1991 r. jest wiceprezesem Zarządu Orbis SA. Działał w Orbisie w obszarze zarządzania nieruchomościami hotelowymi, uczestniczył także w restrukturyzacji spółki, która miała na celu zmianę modelu biznesowego i skupienie się na hotelarstwie jako podstawowej działalności firmy. Jest doświadczonym praktykiem i specjalistą w dziedzinie transakcji hotelowych. Obecnie zajmuje się komunikacją i PR korporacyjnym, relacjami z inwestorami, a także dba o wizerunek Orbis SA jako spółki giełdowej notowanej na GPW od 1997 r. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, zrealizował program rozwoju zawodowego w Szkole Administracji Hotelowej Cornell University w Ithaca (USA).


Wydanie: 11/2017, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail