Narada dyrektorów ZOPOT

W siedzibie Polskiej Organizacji Turystycznej odbyła się 23-24 października coroczna narada z udziałem dyrektorów zagranicznych ośrodków POT. Podczas spotkania prezes POT Robert Andrzejczyk podkreślił, że w przyszłym roku organizację czekają duże, pozytywne zmiany.

 rt 2017 11sz 05

  Jak co roku, dyrektorzy zagranicznych ośrodków Polskiej Organizacji Turystycznej zjechali do Warszawy na naradę. Szefowie placówek POT spotkali się m.in. z prezesem Polskiej Organizacji Turystycznej Robertem Andrzejczykiem oraz wiceministrem sportu i turystyki Dariuszem Rogowskim. Zgodnie z planem, pierwszego dnia narady dyrektorzy ZOPOT odbywali indywidualne rozmowy z kierownictwem departamentu instrumentów marketingowych – dyrektorami Patrykiem Antonikiem i Piotrem Głodem. Ich tematem były głównie podsumowania rocznej działalności oraz plany na przyszłość. Szefowie zagranicznych placówek POT zjedli wspólny obiad z wiceministrem sportu i turystyki Dariuszem Rogowskim oraz spotykali się również indywidualnie z prezesem POT Robertem Andrzejczykiem. – W przyszłym roku Polską Organizację Turystyczną czekają duże zmiany. Po pierwsze, zwiększamy budżet na promocję polskiej turystyki o 25 proc., czyli o 10 mln zł. Po drugie, w promocji największy nacisk będzie położony na wykorzystanie narzędzi internetowych, w tym mediów społecznościowych – zapowiedział prezes Polskiej Organizacji Turystycznej. – W czasie narady z dyrektorami ZOPOT mieliśmy okazję do dyskusji na temat planów ich działalności w 2018 r. Jesteśmy przekonani, że dodatkowe środki oraz wprowadzenie innowacyjnych technik marketingowych przyniosą w przyszłym roku pozytywny impuls do rozwoju polskiej turystyki – dodał. Drugiego dnia narady zaplanowane zostały obrady plenarne, w których dyrektorzy ZOPOT spotkali się z odpowiadającymi za konkretne obszary pracownikami centrali POT w Warszawie. Omówiono m.in. zasady organizacji podróży studyjnych, a także rozwiązania mające usprawnić współpracę miedzy centralą a ośrodkami zagranicznymi. 


Wydanie: 11/2017, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail