Więcej połączeń z Warszawy do Kairu

Przewoźnicy LOT (LO) i EgyptAir (MS) rozpoczęli sprzedaż biletów na trasie między Warszawą i Kairem na podstawie nowej umowy code-share.

 rt 2017 11sz 08

  Pasażerowie mogą skorzystać z łączonych rejsów samolotami tych dwóch linii – z jednym biletem, z dogodną przesiadką w Budapeszcie lub Mediolanie i krótszymi czasami podróży. LOT obsługuje połączenia między Warszawą a Budapesztem i Warszawą a Mediolanem, korzystając z własnego kodu LO, podczas gdy EgyptAir wykonuje do Budapesztu i Mediolanu rejsy z Kairu jako MS. Od dzisiaj dzięki umowie code-share między tymi liniami pasażer może kupić bilet na trasie między Warszawą i Kairem z przesiadką w Budapeszcie lub Mediolanie. Objęcie tych tras wspólnymi kodami dwóch linii oznacza dla pasażera liczne korzyści, np. możliwość nadawania bagażu rejestrowanego w Warszawie lub Kairze bezpośrednio do miejsca docelowego, możliwość naliczania kilometrów w programie Miles & More i solidarną ochronę prawną pasażera przez przewoźników w razie opóźnienia jednego z rejsów. Wzajemne ustalenia dotyczą jednego połączenia dziennie (w obie strony) na trasie Warszawa – Mediolan – Kair oraz czterech rejsów w tygodniu na trasie Warszawa –Budapeszt – Kair. Nowa umowa oznacza zwiększenie liczby dostępnych rejsów i dogodniejsze godziny przesiadek dla pasażerów podróżujących między Warszawą a Kairem. 


Wydanie: 11/2017, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail