Z Mazur do Lwowa samolotem

LOT rozszerza swoją ofertę o kolejny port regionalny. Już od marca 2018 r. pasażerowie podróżujący z Mazur zyskają bezpośrednie połączenie do Lwowa. To już ósme bezpośrednie połączenie LOT na Ukrainę, a jednocześnie 12. port w Polsce obsługiwany przez LOT. Rejsy między Lotniskiem Chopina w Warszawie a Portem Olsztyn-Mazury zaczną się 27 marca 2018 r. Pasażerowie z Szyman zyskają tym samym możliwość podróży do Lwowa dwa razy w tygodniu – we wtorki i soboty.

rt 2017 11sz 12

Samolot będzie startował ze Lwowa o godz. 1.40, żeby następnie wylądować w Szymanach o 2.15. W drugą stronę start z Szyman przewidziany jest na godz. 3.10, a lądowanie we Lwowie na 5.35. Rejsy będą odbywały się samolotem Bombardier Q400, który ma na pokładzie 78 foteli dla pasażerów. Bilety są już w sprzedaży. Oprócz nowego połączenia z Szyman LOT rozwija ofertę podróży na Ukrainę z innych portów regionalnych w Polsce. Tylko w 2017 r. polski przewoźnik uruchomił nowe rejsy do Lwowa z Poznania i Bydgoszczy. Ponadto uruchomił połączenia do Tel Awiwu – z Poznania, Gdańska, Wrocławia i Lublina. 


Wydanie: 11/2017, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail