Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.
 Udane, chorwackie warsztaty

2018-02-04

Chorwacka Wspólnota Turystyczna zorganizowała 25 stycznia workshop dla polskiej branży turystycznej. Spotkanie odbyło się w Warszawskim hotelu Mercure Centrum. W warsztacie więzło udział 25 partnerów z Chorwacji.

HDZ

 

Reprezentowali oni liczne gałęzie chorwackiego przemysłu turystycznego. Reprezentowane były więc agencje turystyczne specjalizujące się w eno turystyce, turystyce młodzieżowej, czarterach, przedstawiciele hoteli czy agencji DMC. Reprezentowana była również Wspólnota Turystyczna miasta Zagrzeb.

Z polskiej strony udział wzięło 30 przedstawicieli branży, głównie touroperatorów specjalizujących się w turystyce młodzieżowej czy organizacji podróży kulinarnych.

Przed rozpoczęciem workshoipu ze słowo wstępne wygłosiła dyrektor przedstawicielstwa Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej - Agnieszka Puszczewicz oraz Ambasador Republiki Chorwacji w Polsce – Andrea Bekić.
W krótkiej prezentacji przed rozpoczęciem roboczej części została zaprezentowana przez LOT nowa siatka połączeń lotniczych między Polską a Chorwacją, ze szczególnym uwzględnieniem nowych kierunków dostępnych od połowy wiosny, m.in. Dubrownika.

 fot: Chorwacka Wspólnota Turystyczna, przedstawicielstwo w Polsce

Aktualności

Polecamy także:

Sukces merytoryczny i frekwencyjny drugiej edycji Hotel Investment Trends Poland&CEE
Pięć sesji tematycznych, 9 dyskusji panelowych i wystąpień, prawie 40 prelegentów z Polski i zagranicy i łącznie niemal 350 uczestników – właśnie dobiegła...

Nowa ustawa daje lepszą ochronę turystom wyjeżdżającym z biurami podróży - konferencja PIT
Turystyka to w tej chwili jedyna branża usługowa, która w takim stopniu chroni prawa konsumenta – podkreślał prezes Polskiej Izby Turystyki, Paweł Niewiadomski w...

Znamy laureatów konkursu Hotelarskie Inwestycje Roku 2018
Podczas odbywającej się 17 maja br. w Warszawie drugiej edycji konferencji HOTEL INVESTMENT TRENDS wydawca magazynu „Hotelarz” oficjalnie ogłosił wyniki...

Izrael to nie tylko miejsca religijnego kultu
Amir Halevi, dyrektor generalny Ministerstwa Turystyki Izraela poinformował o ponownym uruchomieniu w Polsce kampanii „Dwa słoneczne miasta. Jedna podróż”...

Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl    

Hotelarz www.e-hotelarz.pl    

Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2017 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne