Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.
 „Debata – nowe zasady dla turystyki”

2018-02-07

Rynek Turystyczny wspólnie z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi - organizatorem Targów Toursalon oraz Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Agentów Turystycznych zapraszamy na debatę o nowej ustawie o Usługach Turystycznych.

 

 debata tour salon 2018 1

 

miana Ustawy o usługach turystycznych wprowadza do polskiego prawa dyrektywę unijną regulującą na nowo sektor usług turystycznych w Unii Europejskiej. Niedawno uchwalone przepisy wejdą w życie pierwszego lipca tego roku.  Tworzą one zupełnie nowe ramy w jakich będzie działać polska turystyka.

Dlatego Rynek Turystyczny wspólnie z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi organizatorem Targów Toursalon oraz Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Agentów Turystycznych zorganizowaliśmy spotkanie z przedstawicielem ministerstwa by wyjaśnić, choć niektóre wątpliwości jakie budzą nowe przepisy.

W pierwszej części spotkania szczegóły nowych przepisów zaprezentuje radca prawny dr Dominik Borek z departamentu turystyki Ministerstwa Sportu i Turystyki. Po prezentacji, w drugiej części odbędzie się dyskusja, podczas której przedstawiciele różnych sektorów związanych z turystyką  będą mieli okazje zadać pytania przedstawicielowi ministerstwa.

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych, ITRP, PIT oraz Urzędów Marszałkowskich.

Spotkanie odbędzie się9 lutego 2018,godzina: 13.30 - 15.30
Antresola, pawilon 7
wstęp wolny


Polecamy

Polecamy także:

Sukces merytoryczny i frekwencyjny drugiej edycji Hotel Investment Trends Poland&CEE
Pięć sesji tematycznych, 9 dyskusji panelowych i wystąpień, prawie 40 prelegentów z Polski i zagranicy i łącznie niemal 350 uczestników – właśnie dobiegła...

Nowa ustawa daje lepszą ochronę turystom wyjeżdżającym z biurami podróży - konferencja PIT
Turystyka to w tej chwili jedyna branża usługowa, która w takim stopniu chroni prawa konsumenta – podkreślał prezes Polskiej Izby Turystyki, Paweł Niewiadomski w...

Znamy laureatów konkursu Hotelarskie Inwestycje Roku 2018
Podczas odbywającej się 17 maja br. w Warszawie drugiej edycji konferencji HOTEL INVESTMENT TRENDS wydawca magazynu „Hotelarz” oficjalnie ogłosił wyniki...

Izrael to nie tylko miejsca religijnego kultu
Amir Halevi, dyrektor generalny Ministerstwa Turystyki Izraela poinformował o ponownym uruchomieniu w Polsce kampanii „Dwa słoneczne miasta. Jedna podróż”...

Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl    

Hotelarz www.e-hotelarz.pl    

Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2017 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne