Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.
 Zimowy rozkład Ryanaira

2018-02-14

Irlandzki przewoźnik, zaprezentował rozkład lotów na zimę 2018/19. W 2018 roku Ryanair zaoferuje prawie 60 nowych tras i planuje obsłużyć w Polsce ponad 11 milionów pasażerów.

clouds 2517648 340
nowe połączenia z Portu Warszawa Modlin to 3 nowe trasy na lato: Burgas, Pescara, Rimini, 1 nowa trasa na zimę: Amman (2 razy tygodniowo), 2 nowości w sezonie zimowym: Cagliari i Saloniki (2 razy tygodniowo). Od zimy więcej lotów do Brukseli Ch. (9 razy tygodniowo) i Edynburga (4 razy tygodniowo).

Z lotniska Chopina w Warszawie dojdzie 1 trasa do Szczecina (codziennie latem / 6 razy w tygodniu zimą).

W Porcie Kraków Balice pojawi się 1 nowa trasa na lato: Burgas, 15 nowości w sezonie letnim: Ateny, Barcelona, Berlin, Frankfurt, Glasgow, Gӧteborg, Lizbona, Malmo, Marrakesh, Marsylia, Neapol, Norymberga, Praga, Sewilla i Tel Awiw i 1 nowa trasa na zimę: Amman (2 razy tygodniowo). W sezonie zimowym 2 nowości: Paphos i Trapani (2 razy tygodniowo). Od zimy będzie też więcej lotów do Dublina (9 razy tygodniowo) i Edynburga (5 razy tygodniowo).

Pasażerowie  latający z Wrocławia otrzymają3 nowe trasy na lato 2018: Ateny (2 razy tygodniowo), Faro i Podgorica (1 raz tygodniowo). W Sezonie letnim 8 nowości: Bruksela Ch., Edynburg, Gdańsk, Leeds, Neapol, Oslo T, Palermo, Tel Awiw.

Gdańsk:1 nowa trasa na lato: Ateny (2 razy tygodniowo), 3 nowości w sezonie letnim: Aarhus, Tel Awiw, Wrocław  i 2 nowości w sezonie zimowym: Alicante i Pisa (2 razy tygodniowo). Od zimy więcej lotów do Londynu i Mediolanu Bergamo.

Poznań: 6 nowości w sezonie letnim: Ateny, Billund, Castellon, Madryt, Oslo T. i Tel Awiw  oraz od zimy więcej lotów do Dublina (5 razy tygodniowo).

Nowości pojawią się również w innych polskich miastach. Z Rzeszowa będzie można polecieć do Aten, Burgas i Glasgow,  z Katowic do Aten, Edynburga i Mediolanu, z Łodzi do Aten, ze Szczecina do Edynburga, a z Bydgoszczy do Londynu L.   

W grudniu 2017 roku Ryanair złożył oficjalną skargę w Departamencie Konkurencji Komisji Europejskiej na naruszenie konkurencji przez PPL – udziałowca i konkurenta lotniska Warszawa Modlin – poprzez uniemożliwianie rozbudowy infrastruktury w Modlinie. Ryanair poinformował również, iż w ciągu najbliższych pięciu lat podwoi liczbę pasażerów na swoich lotach z/do Warszawy z 3 do 6 milionów rocznie oraz utworzy przynajmniej 25 nowych połączeń z Warszawy Modlin, jeśli PPL przestanie blokować rozwój tego portu, lub z lotniska Chopina w bezpośredniej konkurencji z LOTem.

 


Aktualności

Polecamy także:

Sukces merytoryczny i frekwencyjny drugiej edycji Hotel Investment Trends Poland&CEE
Pięć sesji tematycznych, 9 dyskusji panelowych i wystąpień, prawie 40 prelegentów z Polski i zagranicy i łącznie niemal 350 uczestników – właśnie dobiegła...

Nowa ustawa daje lepszą ochronę turystom wyjeżdżającym z biurami podróży - konferencja PIT
Turystyka to w tej chwili jedyna branża usługowa, która w takim stopniu chroni prawa konsumenta – podkreślał prezes Polskiej Izby Turystyki, Paweł Niewiadomski w...

Znamy laureatów konkursu Hotelarskie Inwestycje Roku 2018
Podczas odbywającej się 17 maja br. w Warszawie drugiej edycji konferencji HOTEL INVESTMENT TRENDS wydawca magazynu „Hotelarz” oficjalnie ogłosił wyniki...

Izrael to nie tylko miejsca religijnego kultu
Amir Halevi, dyrektor generalny Ministerstwa Turystyki Izraela poinformował o ponownym uruchomieniu w Polsce kampanii „Dwa słoneczne miasta. Jedna podróż”...

Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl    

Hotelarz www.e-hotelarz.pl    

Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2017 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne