Zmiana w Neckermann Podróże - Krzysztof Piątek odchodzi na emeryturę

Po 22 latach pracy dla Neckermann Podróże prezes Krzysztof Piątek żegna się z firmą, przechodzi na emeryturę i przekazuje pałeczkę swojemu następcy, doświadczonemu i znanemu menedżerowi w branży turystycznej Maciejowi Nyklowi.

 

rt 2018 04a3 01 

 

Maciej Nykiel dołączy do zespołu zarządu 3 kwietnia br. W ciągu miesiąca Piątek przekaże mu obowiązki, zapewniając płynną zmianę na stanowisku prezesa firmy. Maciej Nykiel ma wykształcenie ekonomiczne i od początku swojej kariery jest związany z turystyką. Pracował dla największych firm turystycznych w Polsce. Posiada poparte sukcesami doświadczenie w sprzedaży online, e-commerce, call center, systemach franczyzowych i e-marketingu. Jest współzałożycielem portalu Travelplanet.pl. Przez dziewięć lat pracował także w spółkach TUI Poland, gdzie obejmował stanowiska m.in: menedżera systemów franchisingowych, dyrektora e-commerce i p.o. dyrektora marketingu. Przez ostatnie siedem lat był dyrektorem zarządzającym i członkiem zarządu jednego z czołowych multi agentów internetowych w Polsce portalu Fly.pl. – Pragnę podziękować Krzysztofowi za 22 lata wybitnej, pełnej zaangażowania i pasji pracy dla Thomasa Cooka i Neckermann Polska. Od założenia firmy w 1996 r. był nie tylko jej prezesem, ale też ważnym głosem w całej branży turystycznej w Polsce. Życzę mu wszystkiego dobrego w przyszłości. – powiedziała Stefanie Berk, managing director Central & East.

 

rt 2018 04a3 02


Wydanie: 4/2018, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail