Tańsze przewalutowanie dla podróżujących z eSky

Grupa eSky od 13 czerwca rozpoczyna współpracę z Revolut, firmą oferującą wielowalutowe konto i kartę dla podróżników. Dzięki tej wspólnej akcji klienci eSky mają możliwość zamówienia i otrzymania karty Revolut za darmo.

  Revolut to aplikacja mobilna oraz karta ułatwiająca dokonywanie transakcji i przelewów pieniężnych w obcych walutach po międzybankowym kursie wymiany. Stworzona została z myślą o osobach, których styl życia wiąże się z wieloma podróżami i – co jest z tym związane – także korzystaniem z różnych walut. Płatności kartą Revolut pozbawione są dodatkowych opłat i marży za przewalutowanie. Karta ta pozwala również na przelewy pieniężne za granicę w 25 walutach do dowolnego banku, przedsiębiorstwa bądź osoby fizycznej. Użytkownicy kart Revolut mogą korzystać z ponad 150 walut z całego świata. Korzystanie z karty Revolut jest proste i intuicyjne. W momencie zakupu w aplikacji należy wpisać kwotę do zapłaty, a ta zostanie przewalutowana na lokalne pieniądze. Płatność uiszcza się kartą Revolut, na której natychmiastowo pojawiają się dostępne środki. Z karty można korzystać również do płatności w internecie oraz wykorzystywać jako kartę prepaid, a także do wypłaty z bankomatów bez dodatkowych opłat do 200 funtów szterlingów lub 200 euro. 


Wydanie: 6/2018, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail