Sindbad z Eurolines

Firmy Sindbad Sp. z o.o. z Opola (Polska) i Transdev Eurolines SA z Nanterre (Francja) podpisały umowę, na mocy której spółka Sindbad staje się jedynym uprawnionym do posługiwania się nazwą Eurolines na terenie Polski.

 

 rt 2018 07az 02

  Firmy współpracują ze sobą od 1 marca 2017 r. we wzajemnej sprzedaży biletów autokarowych. Kolejnym krokiem umacniającym współpracę jest umowa o korzystanie ze znaku Eurolines, którego właścicielem na terenie Polski jest francuski Transdev Eurolines SA. Na stronie internetowej www.eurolines.pl dostępna będzie oferta połączeń realizowanych przez obie firmy, Transdev Eurolines na liniach wewnątrz Francji oraz liniach międzynarodowych realizowanych przez Eurolines Francja, a także połączeń realizowanych przez Sindbad Sp. z o.o. na liniach międzynarodowych będących w ofercie platformy Sindbad. Na mocy zawartej umowy na wszystkich autokarach Sindbada umieszczone zostanie logo „Partner of Eurolines”, tym samym do grona floty Eurolines dołączy ponad 300 autokarów realizujących regularne połączenia autokarowe z Polski do 28 krajów w Europie. Sindbad jest polską firmą – największym w kraju przewoźnikiem autokarowym na trasach zagranicznych. Obecnie w skład platformy Sindbad wchodzi 27 przewoźników realizujących własne linie międzynarodowe oraz grupa ponad 30 przewoźników realizujących przewozy jako podwykonawcy Sindbada. W 2017 r.Transdev miał obrót w wysokości 6,6 miliarda euro. Transdev jest jedynym właścicielem Transdev Eurolines SA, firmy świadczącej usługi międzynarodowych przewozów długodystansowych do ponad 1,5 tys. miejsc docelowych w 25 krajach w Europie i Maroku pod marką Eurolines, a także francuskich połączeń krajowych pod marką Isilines.


Wydanie: 7/2018, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail