Amadeus z certyfikatem trzeciego standardu NDC

Amadeus jest jedną z pierwszych firm, która otrzymała dwa certyfikaty IATA NDC trzeciego poziomu jako agregator i dostawca rozwiązań informatycznych.

 

rt 2018 07az 04

  W ten sposób Amadeus, który ma już certyfikat NDC trzeciego poziomu jako dostawca usług informatycznych, stał się jedną z pierwszych firm mogących się poszczycić obydwoma takimi poświadczeniami. Certyfikat NDC trzeciego, najwyższego poziomu jest przyznawany przedsiębiorstwom, które wykazały się zdolnością do kompleksowego zarządzania ofertami i zamówieniami. Potwierdza on, że Amadeus potrafi efektywnie wykorzystywać oferty linii lotniczych zgodne ze standardem NDC oraz dystrybuować je wśród biur podróży. Amadeus łączy linie lotnicze z biurami podróży z wykorzystaniem standardu NDC za pomocą programu NDC-X. Firma otrzymała nowy certyfikat dzięki współpracy z Travix – jednym z największych internetowych biur podróży, które dołączyło do programu na początku bieżącego roku. 


Wydanie: 7/2018, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail