Sport i rekreacja w Gdyni

Już po raz 13. Targi Sportów Wodnych i Rekreacji Wiatr i Woda odbędą się na wodzie, czyli w Gdyni. Tegoroczne spotkanie miłośników sportów wodnych odbędzie się od 9 do 12 sierpnia.

rt 2018 07az 14

Jachty, kajaki czy skutery wodne najlepiej wyglądają tam, gdzie ich miejsce – na wodzie. Dlatego Targi Wiatr i Woda na wodzie są imprezą szczególną, bo odbywają się nie w hali, lecz w przystani jachtowej Marina Gdynia. Jak co roku będzie można tam podziwiać jachty, luksusowe łodzie motorowe, najszybsze skutery, nowoczesny sprzęt żeglarski i motorowodny. Swoje produkty zaprezentują zarówno polskie, jak i zagraniczne stocznie. Poza dużymi i małymi jednostkami będzie można zobaczyć propozycję firm oferujących akcesoria żeglarskie i motorowodne, sprzęt nawigacyjny, asekuracyjny i ratunkowy, odzież turystyczną i sportową. Chętni do wyczarterowania łodzi będą mogli porównać oferty firm oferujących takie usługi. Na Targach Wiatr i Woda na wodzie zostaną także ogłoszone nominacje w konkursie Jacht Roku w Polsce – Polish Yacht of the Year 2018, organizowanym przez redakcję Magazynu Sportów Wodnych „Żagle”.


Wydanie: 7/2018, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail