Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.
  World Travel Show

Targi w Nadarzynie, choć są imprezą stosunkowo nową, to wpisały się już do jesiennego kalendarza targów. Można stwierdzić, że World Travel Show otwiera sezon targowy w Polsce.

 

 rt 2018 09az 13

  W tym roku nadarzyńska impreza rozpocznie się dniem branżowym, którym będzie piątek 19 listopada. Dwa kolejne dni, czyli sobota (20 października) i niedziela (21 października) będą już otwarte dla wszystkich. Tegorocznym partnerem Strefy Turystyki Krajowej jest Darłowska Lokalna...


Wydanie: 9/2018, TARGI
W najnowszym wydaniu
 

  
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail