Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


5 europejskich miast, które warto zwiedzić rowerem

Piętrowe parkingi, specjalnie zsynchronizowana sygnalizacja świetlna i budynki zaprojektowane tak, by można było wnieść swoje ulubione dwa kółka wprost do mieszkania – takie przywileje mają rowerzyści w niektórych miejscach w Europie. Diners Club Polska, wydawca kart płatniczych dla podróżników, przedstawia 5 europejskich miast, po których najlepiej poruszać się na dwóch kółkach.

 

 

 rt 2018 09az 34 

Londyn miasto z innej perspektywy

Stolica Wielkiej Brytanii idealnie nadaje się do zwiedzania na dwóch kółkach. W mieście od 2010 r. działa system rowerów miejskich. Turyści i lokalni mieszkańcy mają do dyspozycji blisko 12 tys. rowerów rozmieszczonych w ponad 750 stacjach dokujących. Pierwsze 30 minut jest darmowe, a 24-godzinny dostęp kosztuje 2 funty. W Londynie jest wiele ścieżek rowerowych, a kolejne ciągle powstają. Można ułożyć własną trasę zwiedzania lub skorzystać z proponowanych np. przez TFL (organ odpowiedzialny za komunikację publiczną w mieście). Do wyboru jest m.in. ponad 17-kilometrowa ścieżka po znanych londyńskich obiektach sportowych lub blisko 8-kilometrowa trasa po lokalnych sklepach i małych targach czy mniej znanych miejskich ogrodach. Warto skorzystać także z blisko 6-kilometrowej ścieżki pokazującej ekscentryczny Londyn. Na jej trasie znajduje się starożytny cmentarz, jeden z najstarszych kościołów w...


Wydanie: 9/2018, ŚWIAT BRANŻY

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl    

Hotelarz www.e-hotelarz.pl    

Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności