Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


 Neckermann – oferta egzotyki 2019/2020

2019-03-26

Po styczniowej inauguracji sprzedaży oferty narciarskiej 2019/2020, Neckermann przedstawia propozycje egzotyki i wypoczynku w ciepłych zakątkach świata.

pool 3204359 960 720

Na rezerwujących wcześniej czekają nawet 60 proc. zniżki i dodatkowe bonusy m.in.: najniższa na rynku, zaledwie 5 proc. zaliczka, gwarancja najniższej ceny, parking i ubezpieczenie gratis oraz zniżka dla przyjaciół.

W sezonie zima 2019/20 touroperator oferuje codzienne wyloty z lotnisk lokalnych (Warszawy, Krakowa, Katowic, Poznania, Wrocławia i Gdańska) do ponad 30 kierunków. Z biurem podróży można dowolnie skomponować swój wyjazd, łącząc sprawdzone i jakościowe hotele z najdogodniejszymi połączeniami lotniczymi zarówno rejsowymi, jak i Ryanairem.

- Wyróżnikiem naszej oferty jest różnorodność i elastyczność - to zarówno najlepsze miejsca i hotele na egzotyczne wakacje, ulubione kierunki bliższego zasięgu jak i city breaks z takimi perełkami jak np. Bangkok, Pekin czy znane europejskie metropolie - mówi Maciej Madej, dyrektor produktu Neckermann Podróże. - Co istotne, klienci mogą swobodnie zaplanować swoje wakacje pod kątem długości pobytu, klasy przelotu czy hotelu, mając zapewnione transfery i pełną opiekę naszego biura podróży w miejscu wypoczynku - dodaje.

W ramach dynamicznego pakietowania Neckermann jako jedyny na rynku oferuje wycieczki całkowicie online co oznacza, że klienci wybierający się na wakacje mogą korzystać z aktualnych promocji linii lotniczych, w tym m.in. Lufthansy, LOT-u, Swiss, Emirates, Qatar Airways czy Ryanair.

Obok popularnych kierunków zimowego wypoczynku jak Egipt, Dominikana czy Kuba, w ofercie touroperatora pojawi się też wiele atrakcyjnych nowości. W sezonie zima 2019/20 będzie można wybrać się m.in.: do Stanów Zjednoczonych z bezpośrednimi przelotami do Nowego Jorku, Chicago i Los Angeles. Biuro podróży rozwija także swoją ofertę na Maderze i Wyspach Kanaryjskich proponując pobyty na Teneryfie, Gran Canarii, Fuerteventurze i Lanzarote. Neckermann poszerza również ofertę azjatycką zarówno o portfolio hotelowe w Tajlandii, Malezji i w Wietnamie, jak i o nowe kierunki. Korzystając z bezpośrednich połączeń LOT-u klienci Neckermanna mogą zwiedzić Singapur i Pekin a także udać się na wakacje na Sri Lankę, na którą połączenie będzie realizowane trzy razy w tygodniu.


Aktualności

Polecamy także:

Ruszyły zgłoszenia do konkursu EDEN
Od 17. kwietnia obiekty i miejsca, które swoją ofertę opierają na turystyce medycznej, uzdrowiskowej lub SPA i Wellness mogą zgłaszać się do konkursu EDEN na...

CPK - start konsultacji branżowych
Spółka Centralny Port Komunikacyjny rozpoczęła proces uzgodnień strategicznych z partnerami branżowymi. Podczas inauguracyjnego spotkania, w którym wzięło...

Port Lotniczy Wrocław - świetny pierwszy kwartał
W pierwszym kwartale 2019 roku Port Lotniczy Wrocław obsłużył blisko 700 tys. pasażerów. To o 14,2% więcej niż w tym samym okresie ubiegłego roku. Najbardziej...

Polskie all inclusive nie tylko w hotelach
Polacy mają coraz wyższe oczekiwania dotyczące warunków wypoczynku. W ubiegłym roku największym powodzeniem cieszyły się hotele o wysokim standardzie, a ponad...

Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl    

Hotelarz www.e-hotelarz.pl    

Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności