Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Neckermann – oferta egzotyki 2019/2020

2019-03-26

Po styczniowej inauguracji sprzedaży oferty narciarskiej 2019/2020, Neckermann przedstawia propozycje egzotyki i wypoczynku w ciepłych zakątkach świata.

pool 3204359 960 720

Na rezerwujących wcześniej czekają nawet 60 proc. zniżki i dodatkowe bonusy m.in.: najniższa na rynku, zaledwie 5 proc. zaliczka, gwarancja najniższej ceny, parking i ubezpieczenie gratis oraz zniżka dla przyjaciół.

W sezonie zima 2019/20 touroperator oferuje codzienne wyloty z lotnisk lokalnych (Warszawy, Krakowa, Katowic, Poznania, Wrocławia i Gdańska) do ponad 30 kierunków. Z biurem podróży można dowolnie skomponować swój wyjazd, łącząc sprawdzone i jakościowe hotele z najdogodniejszymi połączeniami lotniczymi zarówno rejsowymi, jak i Ryanairem.

- Wyróżnikiem naszej oferty jest różnorodność i elastyczność - to zarówno najlepsze miejsca i hotele na egzotyczne wakacje, ulubione kierunki bliższego zasięgu jak i city breaks z takimi perełkami jak np. Bangkok, Pekin czy znane europejskie metropolie - mówi Maciej Madej, dyrektor produktu Neckermann Podróże. - Co istotne, klienci mogą swobodnie zaplanować swoje wakacje pod kątem długości pobytu, klasy przelotu czy hotelu, mając zapewnione transfery i pełną opiekę naszego biura podróży w miejscu wypoczynku - dodaje.

W ramach dynamicznego pakietowania Neckermann jako jedyny na rynku oferuje wycieczki całkowicie online co oznacza, że klienci wybierający się na wakacje mogą korzystać z aktualnych promocji linii lotniczych, w tym m.in. Lufthansy, LOT-u, Swiss, Emirates, Qatar Airways czy Ryanair.

Obok popularnych kierunków zimowego wypoczynku jak Egipt, Dominikana czy Kuba, w ofercie touroperatora pojawi się też wiele atrakcyjnych nowości. W sezonie zima 2019/20 będzie można wybrać się m.in.: do Stanów Zjednoczonych z bezpośrednimi przelotami do Nowego Jorku, Chicago i Los Angeles. Biuro podróży rozwija także swoją ofertę na Maderze i Wyspach Kanaryjskich proponując pobyty na Teneryfie, Gran Canarii, Fuerteventurze i Lanzarote. Neckermann poszerza również ofertę azjatycką zarówno o portfolio hotelowe w Tajlandii, Malezji i w Wietnamie, jak i o nowe kierunki. Korzystając z bezpośrednich połączeń LOT-u klienci Neckermanna mogą zwiedzić Singapur i Pekin a także udać się na wakacje na Sri Lankę, na którą połączenie będzie realizowane trzy razy w tygodniu.


Aktualności

Polecamy także:

Konkurs EDEN rozstrzygnięty. Zwycięzcą jest…
Gołdap Mazurski Zdrój została zwycięzcą tegorocznego konkursu EDEN na „Najlepsze Europejskie Destynacje Turystyczne” w kategorii turystyka zdrowotna i wellness....

Wakacje Polaków według Mondial Assistance
W tym roku na letni urlop wybiera się 65 proc. Polaków. Połowa z nich zostanie w kraju, a druga połowa wyjedzie za granicę. W czołówce najpopularniejszych...

KLM pracuje nad samolotem przyszłości
Holenderskie Linie KLM i Politechnika w Delft rozpoczęły prace nad nowym, paliwooszczędnym modelem samolotu przyszłości. Model pokazowy zostanie zaprezentowany w...

Co trzeci Polak na urlopie za granicą nie ma ubezpieczenia
Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Przy planowaniu zagranicznych wyjazdów warto pomyśleć o odpowiednim zabezpieczeniu zdrowotnym i finansowym. Z raportu...

Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl    

Hotelarz www.e-hotelarz.pl    

Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności