Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Karnet SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck

2019-09-05

To pierwszy i jedyny taki karnet na świecie: wstęp na trasy narciarskie praktycznie bez ograniczeń i zwiedzanie atrakcji turystycznych w ramach jednego biletu! Karnet SKI plus CITY Pass łączy w sobie wiele możliwości. Pozwala korzystać z uroków 13 ośrodków narciarskich w dolinie Stubai i regionie Innsbrucka, odwiedzić 22 ciekawe miejsca oraz relaksować się na trzech krytych basenach w stolicy Tyrolu i jej okolicach. Słowo „łączy” odnosi się też do komunikacji, ponieważ posiadacz karnetu może korzystać ze skibusów oraz autobusów wycieczkowych Sightseer, które umożliwiają zwiedzanie w trybie „hop-on, hop-off” (z możliwością wielokrotnego wsiadania i wysiadania).

 Stubai1

Szukasz kurortu narciarskiego przyjaznego dla rodziny? Marzysz o panoramicznych zboczach wysoko nad Innsbruckiem? A może chcesz po prostu poszusować na lodowcach 3000 m nad poziomem morza? Karnet SKI plus CITY Pass to gwarantowany śnieg od października do czerwca w największym austriackim ośrodku narciarskim na lodowcu Stubai, a ponadto wyjątkowe wrażenia na stokach 12 innych ośrodków narciarskich w rejonie Innsbrucka. Do dyspozycji gości jest ponad 300 kilometrów tras zjazdowych ze 111 stokami i wyciągami oraz masa innych atrakcji. Samochód można zostawić w domu, ponieważ w cenę karnetu SKI plus CITY Pass włączone są przejazdy skibusami. Aby zimowy urlop rodzinny był w pełni udany, oprócz samej jazdy na nartach nie powinno w nim zabraknąć innych wrażeń.

SKI plus CITY Pass to pierwszy karnet narciarski, który otwiera drzwi do 22 atrakcji poza trasami zjazdowymi. Są wśród nich: Kryształowy Świat Swarovskiego, alpejski ogród zoologiczny Alpenzoo, skocznia narciarska Bergisel, majestatyczny pałac cesarski Hofburg oraz inne popularne miejsca i atrakcje turystyczne w Innsbrucku i okolicach. Można więc zacząć dzień od szusowania po śnieżnych stokach, a po południu skorzystać z bogatej oferty kulturalnej. „Rano sport, wieczorem kultura” ― tak brzmi dziś motto zimowych urlopowiczów w sercu Alp. A gdy nie dopisze pogoda lub komuś jeszcze mało aktywności sportowej, można skorzystać z basenów w centrum wypoczynkowym Neustift, sauny i kąpielowego raju StuBay oraz basenu pływackiego Axams. Wszystko w ramach pakietu. Dużą popularnością cieszy się również autobus wycieczkowy Sightseer typu „hop-on, hop-off” zapewniający komfortowe przejazdy między miejscami wartymi zwiedzenia.

Współpraca między firmami Innsbruck Tourism, Stubai Tyrol Tourism Association oraz organizacjami turystycznymi z Hall-Wattens, Wipptal i Ötztal przynosi znakomite efekty. Stefan Isser, dyrektor zarządzający firmy D. Swarovski Tourism Services GmbH, nie ma co do tego wątpliwości: - Dzięki karnetowi SKI plus CITY Pass więcej turystów spędzających urlop w Tyrolu może skorzystać z naszej oferty. Inicjatywa ta udowodniła, że wyjątkowe atrakcje turystyczne całego regionu można zaoferować w pakiecie, przez co są jeszcze łatwiej dostępne dla gości. Innsbruck i jego regiony partnerskie zyskały więc jeszcze bardziej na atrakcyjności jako miejsce zimowego urlopu z unikalną wartością dodaną.

- Dziś wielu gości uważa, że udany wyjazd na narty powinien obejmować również inne sposoby spędzania wolnego czasu. W odpowiedzi na te oczekiwania oferujemy bogaty zestaw atrakcji w ramach karnetu SKI plus CITY Pass. Organizacje turystyczne z Tyrolu po raz kolejny pokazały, że nie boją się innowacji― trafnie podsumowuje Karin Seiler-Lall z firmy Innsbruck Tourism. „Nasi goście coraz częściej domagają się bogatszej oferty wypoczynkowej. Chcą nie tylko jeździć na nartach, lecz także korzystać z innych atrakcji.

Reinhard Klier, przewodniczący zarządu przedsiębiorstwa prowadzącego działalność w regionie lodowca Stubai, dodaje również: „Jako region narciarstwa na lodowcach z gwarantowanym śniegiem, Stubai jest ważnym komponentem tego kompleksowego pakietu. Ma wyjątkowo bogatą ofertę turystyczną, którą goście mogą w pełni wykorzystać dzięki karnetom SKI plus CITY Pass”.

SKI plus CITY Pass nie ma sobie równych nie tylko ze względu na szeroki wachlarz atrakcji, lecz również cenę. Dwudniowy karnet dla dorosłych zainteresowanych zimowymi wakacjami all inclusive kosztuje 111 EUR, a dla dzieci ― 55 EUR. Dzieci urodzone w roku 2012 lub później, towarzyszące rodzicom będącym posiadaczami karnetu SKI plus CITY Pass, mogą korzystać ze wszystkich opcji całkowicie bezpłatnie. Karnet SKI plus CITY Pass Stubai Tyrol zapewnia prostotę, elastyczność i wygodę. To znakomity towarzysz dla każdego, kto chce maksymalnie wykorzystać czas urlopu. Można go zabrać do kieszeni. Od podanej wyżej ceny można również uzyskać kilka fantastycznych rabatów, np. o 25% taniej pojeździć na nartach nocą w regionach objętych pakietem. Karnet jest ważny od 1 października 2019 r. do 10 maja 2020 r. Można go kupić przez Internet, we wszystkich punktach sprzedaży biletów na kolejki linowe objęte pakietem, biurach rezerwacji turystycznej Innsbruck Tourism oraz firmach partnerskich uczestniczących w programie.


Polecamy

Polecamy także:

Znamy Polskie Marki Turystyczne
Za nami rozstrzygnięcie I naboru w ramach projektu „Polskie Marki Turystyczne” W poniedziałek, 16 września 2019 roku w Reducie Banku Polskiego odbyło się...

Turystyka rośnie o 4 proc.
Takie dane znajdują się w najnowszym Światowym Barometrze Turystyki UNWTO opublikowanym przed 23. zgromadzeniem organizacji. Dane obejmują okres od stycznia do...

Gdzie mieliśmy kłopoty - Europ Assistance Polska podsumowuje
Europ Assistance Polska podsumowała strukturę spraw assistance zrealizowanych podczas tegorocznych wakacji. Najczęściej zgłoszenia dotyczyły assistance...

Bałtyk, na tydzień z rodziną - wakacje według Travelist
Jak wynika z danych Travelist, na urlop decydujemy się przede wszystkim w Polsce, na kilka dni i wykupiony z pewnym wyprzedzeniem. Najchętniej odwiedzane w tym...

Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl    

Hotelarz www.e-hotelarz.pl    

Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności