Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Australia wśród nowości Ecco Trave

2019-10-10

Stały wzrost sprzedaży wyjazdów egzotycznych motywuje do rozwijania tego rodzaju ofert. Marka Ecco Travel wprowadza do swojej oferty kolejne produkty pozwalające na odwiedzenie kilku krajów podczas jednej wyprawy. Najnowsza propozycja touroperatora to wycieczka łącząca Singapur, Australię i Bali.

Sydney, Opery, Dom, Australia

– Polski turysta staje się coraz bardziej wymagający – mówi Katarzyna Słowińska, dyrektor operacyjny Ecco Holiday i Ecco Travel. – Wakacje czarterowe i pobyt przez dwa tygodnie w jednym miejscu powoli odchodzą do lamusa. Nasz klient chce zwiedzać i poznawać świat i my takie możliwości mu dajemy. W związku z tym, że spora grupa to powracający klienci, wprowadzamy na bieżąco do oferty coraz to nowsze propozycje. A że w miarę jedzenia apetyt rośnie, muszą być one wyszukane i unikatowe. Z tą myślą wdrożyliśmy do sprzedaży Australię i dwie opcje zwiedzania – samej Australii lub w połączeniu z Singapurem i Bali. Ten ostatni program od razu przypadł do gustu naszym klientom i w ciągu tygodnia zapisało się tyle osób, że mogliśmy potwierdzić pierwszy termin. Nietrudno odgadnąć, że propozycje tego typu z miejsca staja się hitami. Kiedy łączymy razem kierunki, z których każdy z osobna jest obiektem marzeń i planów wielu osób, efekt może być tylko jeden. Dlatego ostatecznym weryfikatorem danego produktu jest zawsze rynek.

Program objazdowy „Australijska przygoda” obejmuje takie miejsca jak Sydney, Park Narodowy Gór Błękitnych, Homebush, Park Narodowy Uluru, Ayers Rock, Cairns, Great Ocean Road, Park Narodowy Port Campbell, Melbourne. Wycieczka trwa 15 dni i 11 nocy na miejscu. Oferta obejmuje przeloty liniami rejsowymi, przeloty wewnętrzne, zakwaterowanie i zwiedzanie z polskim pilotem. Najbliższe terminy to marzec i kwiecień 2020 r.

Prawdziwym hitem okazał się program łączący Australię, Singapur i Bali. Impreza rozpoczyna się bezpośrednim przelotem do Singapuru i zwiedzaniem. Dalej przelot do Sydney i siedmiodniowa wycieczka po Australii, a na zakończenie 6 dni wypoczynku na Bali. Cały program trwa 17 dni i 14 nocy. Pierwszy potwierdzony termin przypada na 21 kwietnia 2020.

Podobne założenia towarzyszyły wprowadzeniu kolejnego programu łączonego obejmującego Sri Lankę i Indie. Dodatkowym atutem w tym przypadku jest przelot bezpośredni, realizowany najczęściej dreamlinerami Polskich Linii Lotniczych LOT. Zgodnie z zapowiedziami Ecco Travel, segment wyjazdów łączonych z pewnością będzie rozwijany. W planach są też nowe programy objazdowe na takich kierunkach jak Arabia Saudyjska, Kolumbia i Maroko. Już teraz klienci mogą wybierać z wielu opcji i dobierać wyjazdy oferujące w pakiecie np. Chiny z Tajlandią, Koreą lub Japonią, Indie z Nepalem i Emiratami, a także Wietnam z Kambodżą lub Chinami.

.

 

 


Aktualności

Polecamy także:

Ponad 3 miliony pasażerów na wrocławskim lotnisku
Na progu sezonu jesienno-zimowego ruch w Porcie Lotniczym Wrocław pozostaje na wysokim poziomie. Można już prognozować, że w tym roku lotnisko ponownie pobije swój...

GDS - Globalne Systemy Dystrybucji - dodatek do Rynku Turystycznego
Dodatek do Rynku Turystycznego traktujący o technologiach w turystyce.   Jak co roku oddajemy w ręce naszych czytelników specjalny dodatek dotyczący najnowszych...

Niemiecka turystyka 30 lat po upadku muru
Upadek Muru Berlińskiego w listopadzie 1989 r. i zjednoczenie Niemiec w następnym roku stały się najsilniejszymi motorami wzrostu niemieckiej turystyki...

GDS - Globalne Systemy Dystrybucji - dodatek do Rynku Turystycznego
Wywiady, nowości, trendy – najnowsze technologie w naszym corocznym dodatku. W tym roku piszemy nie tylko o Globalnych Systemach Dystrybucji, ale i innych...

Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl    

Hotelarz www.e-hotelarz.pl    

Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności