Aplikacje mobilne KAYAK wspierają najnowsze funkcje iOS 13 i iPadOS

2019-10-31

Aby zapewnić jeszcze lepsze doświadczenia użytkownikom iPhone’ów oraz iPad’ów, wyszukiwarka KAYAK.pl zaktualizowała swoje aplikacje mobilne, wspierając tym samym obsługę nowych funkcji iOS 13 i iPadOS – Zaloguj się przez konto Apple (Sign in with Apple) i Tryb Ciemny (Dark Mode).

 KayakiOS

Logowanie przez konto Apple dla dodatkowej prywatności w Internecie

Funkcja Zaloguj się przez konto Apple umożliwia szybkie i łatwe logowanie się do aplikacji KAYAK, bez konieczności wypełniania formularzy, weryfikacji adresów e-mail czy wybierania nowych haseł. Aplikacja mobilna KAYAK wymaga jedynie podania nazwy użytkownika i adresu poczty elektronicznej - jednak osoby, które chciałyby ukryć swój e-mail, mogą wybrać tę opcję i wciąż otrzymywać przydatne wiadomości od KAYAK. Zaloguj się przez konto Apple to prosty sposób logowania się do aplikacji, który pozwala na zachowanie większej prywatności.

Tryb ciemny – wyszukiwanie najlepszych ofert turystycznych bez męczenia oczu

Szata graficzna aplikacji KAYAK automatycznie dostosowuje się do ciemnego interfejsu urządzeń użytkowników z systemem operacyjnym iOS 13 lub iPadOS.  Dzięki takiemu rozwiązaniu nocne planowanie podróży będzie o wiele mniej męczące dla oczu użytkowników. 

Osoby posiadające urządzenia z oprogramowaniem iOS 13 i iPadOS mogą ustawić tryb ciemny lub jasny w ustawieniach telefonu lub bezpośrednio za pomocą Centrum Sterowania. Istnieje również możliwość konfiguracji nowej funkcji, aby ta włączała się automatycznie o określonej godzinie lub po wydaniu prostej komendy Siri.


Aktualności

To też może Cię zainteresować

W najnowszym wydaniu
 

  
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail