Travel Advance przedstawicielem luksusowego resortu w Tajlandii.

2019-11-05

Położony na największej tajlandzkiej wyspie hotel Angsana Laguna Phuket,  postanowił w pełni otworzyć swoje drzwi na Europę Środkową. Od października, na rynku polskim i czeskim jest reprezentowany przez firmę Travel Advance.

Tajlandia

Luksusowy pięciogwiazdkowy ośrodek położony jest nad zatoką Bang Tao w północno-zachodniej części wyspy. Dysponuje 399 apartamentami, idealnymi na luksusowe wakacje w gronie rodziny lub znajomych.

Ośrodek posiada również bogate zaplecze dla turystyki kongresowej, oferując udogodnienia dla imprez firmowych i konferencji, a także do organizacji przyjęć weselnych. Strefa wellness i niekończące się możliwości dodatkowych atrakcji:  żeglarstwo, jazda konna, romantyczne kolacje na plaży lub lekcje gotowania typowych tajskich potraw. Travel Advance, jako przedstawiciel Angsana Laguna Phuket, zapewni zbudowanie relacji z partnerami biznesowymi w Czechach i Polsce, a także zajmie się obsługą resortu od strony PR (social media, prasa).


Aktualności

To też może Cię zainteresować

W najnowszym wydaniu
 

  
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail