Norwegian Cruise Line przeznacza pieniądze na walkę z pożarami w Australii

2020-01-14

Darowizna wspiera Australijski Czerwony Krzyż oraz fundusz odbudowy po katastrofie.

Zwierzęta, Ssaki, Koala, Futrzany, Puszysty

Norwegian Cruise Line Holding sp. z o.o., wiodąca, globalna firma rejsowa, która zarządza markami Norwegian Cruise Line, Oceania Cruises i Regent Seven Seas Cruises, przeznaczyła 250 000 AUD na Australijski Czerwony Krzyż i fundusz odbudowy po katastrofie, aby wesprzeć działania ratownicze na rzecz społeczności dotkniętych bezprecedensowymi pożarami buszu w regionie.

-Jesteśmy zasmuceni dewastacją spowodowaną trwającymi pożarami lasów w Australii” - powiedział Frank Del Rio, prezes Norwegian Cruise Line Holdings sp. z o.o. ”Nasza darowizna w wysokości 250 000 AUD dla Australijskiego Czerwonego Krzyża zostanie przeznaczona na pomoc dla osób dotkniętych tymi historycznymi pożarami.

Od lipca 2019 r. Australijskie zespoły Czerwonego Krzyża zareagowały na 30 sytuacji kryzysowych związanych z pożarem buszu i wsparły ponad 18 600 osób, dzięki wysiłkom ponad 1 590 wolontariuszy. Organizacja wspierała potrzebujących w ponad 69 ośrodkach pomocy, a także udzieliła dotacji, aby pomóc osobom, które straciły domy w wyniku pożaru.

- Pożary buszu są niszczycielskie i bezprecedensowe, jednakże wsparcie ludzi i organizacji na całym świecie, aby pomóc Australii, jest naprawdę pocieszające”” - powiedziała Felicity Calvert, szefowa Australijskiego Czerwonego Krzyża.

Aby wesprzeć działania Australijskiego Czerwonego Krzyża na pomoc humanitarną i odbudowę, odwiedź https://www.redcross.org.au/campaigns/disaster-relief-and-recovery-donate


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail