Best Reisen rozdaje bilety do Dubai Parks&Resort

2020-01-17

Klienci sami decydują, który z czterech dostępnych parków odwiedzą. Na kompleksDubai Parks&Resorts składają się parki: Legoland, Legoland Water Park, Motiongate i Bollywood.

Dubaj Parks

Zapowiadana oferta specjalna jest już w sprzedaży – Best Reisen jako jedyny touroperator w Polsce rozdaje za darmo bilety wstępu do bajecznych parków tematycznych w Dubaju Dubai Parks&Resorts. To efekt nawiązania bliskiej współpracy z kompleksem rozrywkowym. – Best Reisen znany jest w Polsce jako organizator wycieczek do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Z każdym rokiem staramy się coraz bardziej rozwijać program pobytów w tym kraju. W poprzednich latach wprowadziliśmy „Luksusowe Duety”  i „Luksusowe Trio”, czyli połączenie zwiedzania Dubaju z wypoczynkiem w innym emiracie lub kraju z siatki połączeń Emirates Airlines. W tym roku prezentujemy coś specjalnego dla fanów parków rozrywki – darmowe wejście dla wszystkich, którzy wykupią u nas wycieczkę do Dubaju – mówi Leila Ben Arfi, prezes Best Reisen. – Jestem przekonana, że ta promocja spotka się z zainteresowaniem klientów i agentów, szczególnie w okresie ferii zimowych – dodaje.

Aby otrzymać darmowe bilety wstępu do jednego z czterech parków znajdujących się w kompleksie, trzeba zarezerwować pakiet zawierający przelot i zakwaterowanie w Dubaju z oferty Best Reisen i zaznaczyć (w systemie rezerwacyjnym lub na stronie internetowej) opcję dodatkową „darmowy bilet wstępu do Dubai Parks&Resorts”. Po przylocie turyści wymieniają u rezydenta vouchery Best Reisen na bilety. Rezydent udzieli też wszelkich informacji o darmowych i płatnych opcjach transferu z hotelu do kompleksu.

Klienci sami decydują, do którego parku chcą się wybrać. Do wyboru są całodzienne pobyty w Legolandzie, w parku wodnym Legoland Water Park, Bollywood i Motiongate. Ten ostatni to świat „zamieszkany” przez bohaterów najpopularniejszych bajek i filmów wyprodukowanych przez studia DreamWorks Animation, Columbia Pictures i Lionsgate. Odwiedzający spotkają tam smerfy, Drakulę, Shreka i wielu innych. Oferta nie jest ograniczona czasem, ale liczbą dostępnych biletów.


Aktualności

To też może Cię zainteresować

W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail