Sabre ogłasza współpracę z Google Cloud

2020-01-24

Obie firmy będą współdziałać na rzecz cyfrowego udoskonalania doświadczeń podróżnych i razem będą współtworzyć przyszłość branży. Porozumienie zostało podpisane na 10 lat.

google 76517 1280

W ramach współpracy Google i Sabre skupią się na trzech głównych obszarach działań. Pierwszym z nich będzie poprawa technologicznych możliwości Sabre poprzez migrację infrastruktury IT do bezpiecznych usług Google Cloud o wysokiej dostępności. Ponadto narzędzia analityczne Google Cloud pozwolą na udoskonalenie obecnych i przyszłych produktów Sabre, dostarczając niezbędnych danych do poprawy efektywności operacyjnej i optymalizacji opcji dla podróżnych. Obie firmy będą wykorzystywać także swoje zasoby i potencjał, aby rozwijać i wdrażać rozwiązania korzystne dla wszystkich podmiotów w branży.

- To ekscytujący moment dla Sabre, naszych klientów, pracowników i wszystkich interesariuszy. Sabre od dziesiątków lat sprawia, że podróżowanie staje się łatwiejsze. Dzisiaj wyruszamy w nową podróż - wraz z Google, jako dostawcą rozwiązań chmurowych i nowym partnerem strategicznym. Google Cloud pomoże przyspieszyć naszą cyfrową transformację oraz zdolność do tworzenia kluczowych produktów i systemów ukierunkowanych na potrzeby naszych klientów w ciągu następnej dekady - skomentował prezes Sabre, Sean Menke.

- Z optymizmem spoglądamy na nadchodzącą współpracą z Sabre, ponieważ połączy ona mocne strony obu firm i przyspieszy pracę nad innowacjami dla branży turystycznej. Wierzymy, że nasze partnerstwo zapewni podróżnym bardziej spersonalizowane doświadczenia, oszczędzi ich czas, zwiększy komfort i ostatecznie podniesie standardy w branży - przyznał prezes Google Cloud, Thomas Kurian.  

 


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail