Akredytacje na targi TOUR SALON dla przedstawicieli branży turystycznej

2020-02-05

Tour Salon to nie tylko podróżnicze show, podczas którego wystąpią m.in. znani z wystąpień w programach telewizyjnych i radiowych podróżnicy:Dorota Chojnowska i Selim Saffarini (blog: Ale piękny świat – miej odwagę marzyć) przemierzający świat na bambusowych rowerach, uczestniczka rajdu Mongol Rally – Magda Gorlas czy Kasia Węgrzyn, jedna z najbardziej popularnych blogerek piszących o urokach naszego kraju - Gdzie w Polsce na weekend.

To również miejscem spotkań branży turystycznej i okazja do rozmów i przygotowania oferty turystycznej wyjazdów wakacyjnych czy weekendowych. Przedstawiciele branży będą mogli także wziąć udział w TOUR SALON Blog Meeting – spotkaniach, które już od kilku lat są miejscem otwierania współpracy pomiędzy przedstawicielami obiektów turystycznych i polskiej blogosfery.

Przypominamy, że przedstawiciele branży turystycznej mają możliwość bezpłatnej akredytacji na targi TOUR SALON. Więcej informacji >>>

Więcej informacji na www.tour-salon.pl.

 


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail