Od 2 marca bez wiz do Turcji

Tureckie Ministerstwo Spraw Zagranicznych poinformowało, że zawiesiło obowiązek wizowy dla obywateli: Polski, Austrii, Belgii, Holandii, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii.

Wjechać na terytorium Turcji bez wizy można tylko w celach turystycznych. Pobyt nie może trwać dłużej niż 90 dni. Dzięki tej decyzji tegoroczne wakacje w Turcji będą tańsze o co najmniej 35 dolarów od osoby (ok. 135 zł)! Tyle do tej pory musieli zapłacić za wizę turystyczną Polacy podróżujący do tego kraju. Jak informuje MSZ Turcji na swojej stronie internetowej, od 2 marca 2020 r. obywatele polscy będą zwolnieni z obowiązku posiadania wizy turystycznej na pobyty do 90 dni w okresie półrocznym. – To świetna wiadomość – komentuje Leila ben Arfi, prezes Best Reisen. – Jestem przekonana, że dzięki tej decyzji Turcja jeszcze bardziej zyska na popularności – dodaje. 


Wydanie: 2/2020, AKTUALNOŚCI

To też może Cię zainteresować

W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail