Prawnicy odpowiadają na pytania

Ponad 300 zalogowanych uczestników zgromadził webinar zorganizowany przez kancelarię ENSIS dla przedsiębiorców turystycznych. Chętnych było znacznie więcej, ale nie wszyscy zdołali na czas zarejestrować się w wydarzeniu.

rt 2020 02a 16

Prawo turystyczne stanowi jedną z kluczowych specjalizacji kancelarii, co z pewnością ułatwiło przygotowanie szkolenia. Webinar odbył się 24 marca i był darmowy. Pomocową inicjatywę wrocławskich prawników od początku wspierało kilka branżowych mediów, w tym redakcja „Rynku Turystycznego”. Pomysł narodził się spontanicznie zaledwie tydzień wcześniej. Był to już czas radykalnych działań zapobiegawczych – obowiązywała specustawa z 2 marca oraz rozporządzenie, na mocy którego zamknięto szkoły, uczelnie wyższe i przedszkola. Zespół kancelarii spotkał się w okrojonym składzie ze względu na urlopy i zdalny tryb pracy części pracowników. Wszystko to sprawiało, że wyraźnie wyczuwało się powagę sytuacji – nie tylko związanej bezpośrednio z epidemią, ale także z jej gospodarczymi skutkami. Dramat branży turystycznej dla nikogo nie był tajemnicą. Wielu z naszych stałych klientów to firmy turystyczne, więc oprócz doniesień medialnych mogliśmy liczyć na relacje z pierwszej ręki. Przez lata współpracy wielokrotnie podziwialiśmy odwagę i optymizm przedsiębiorców turystycznych. Tym razem to my chcieliśmy pokazać, że nawet w tak trudnej...Marcin Łaska

Wydanie: 3/2020, PRAWO
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail