Rusza nowy portal miejsc noclegowych w Polsce
polska

2020-06-18

Lulubeds – nowy portal rezerwacyjny miejsc hotelowych i atrakcji turystycznych startuje 15 czerwca. To bezpłatna internetowa baza miejsc hotelowych, dzięki której wygodnie i bezpiecznie zaplanujesz swój wypoczynek, uruchomiona przez Tourist Polska – organizatora turystyki z 25-letnim doświadczeniem.

Lulu screen 1

Dla klientów Lulubeds przygotowano najlepszy wybór obiektów noclegowych i usług hotelarskich z całej Polski. Szeroki i różnorodny typ zakwaterowania – od dużych sieciowych hoteli znanych marek poprzez pensjonaty, ośrodki wczasowe czy kwatery prywatne i agroturystyczne pozwala na zaplanowanie urlopu zarówno w największych miastach, jak i najbardziej atrakcyjnych regionach Polski. W ofercie znalazły się m.in. hotele biznesowe i konferencyjne, obiekty SPA, hotele nastawione na rodziny z dziećmi czy bardziej ekonomiczne – hostele, kwatery i apartamenty.

To co wyróżnia Lulubeds spośród innych portali, to możliwość rezerwowania noclegów na osobę, a nie całego pokoju, co pozwala na nieograniczone wprost możliwości pakietowania pobytu – łączyć można wszystkie typy wyżywienia, usługi dodatkowe oferowane przez hotel, pojedyncze noclegi, ale i oferty okresowe, a więc także np. 7-dniowe wczasy. Na Lulubeds do pobytu skompletować można atrakcje turystyczne, wycieczki fakultatywne i ciekawe wydarzenia w okolicy, samodzielnie tworząc idealny pakiet turystyczny.

Wygodny sposób rezerwacji

Podróżni szukają witryn, które działają intuicyjnie, są atrakcyjne wizualnie i dostarczają informacji pozwalających na szybką i wygodną rezerwację online. Dzięki przejrzystej stronie internetowej i szczegółowym filtrom jest to możliwe. Klienci korzystający z usług Lulubeds mają możliwość złożenia zamówienia zarówno przez stronę WWW, email, telefon, jak również w tradycyjnym biurze obsługi oraz w sieci ponad 1000 biur partnerskich. Oferta aktualizowana jest przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku, do dyspozycji klientów jest także Biuro Obsługi Klienta, które działa od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00 oraz całodobowy telefon alarmowy.

W ofercie portalu znajduje się wiele hoteli biznesowych i konferencyjnych. Szeroki wybór obiektów pozwala na znalezienie odpowiedniego (również nietypowego) miejsca na konferencję lub spotkanie z kontrahentem, daje też możliwość dopasowania dodatkowych usług i samodzielnego wzbogacenia oferty o atrakcje zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Współpraca w stylu win-win

Dzięki Lulubeds zarówno hotele, jak i mniejsze ośrodki, pensjonaty, gospodarstwa agroturystyczne mają możliwość zaprezentowania oferty potencjalnym klientom. Dla większości gości pierwsze wrażenie zaczyna się na długo przed przyjazdem – od strony internetowej. Lulubeds zapewnia wsparcie w kreowaniu wizerunku, również za pośrednictwem narzędzi portalu. To duża szansa na promocję, szczególnie dla niedużych obiektów, bez zaplecza informatycznego.

Portal nie pobiera opłaty za rejestrację i umieszczenie oferty w systemie. Nie ma też abonamentu, zarabia na prowizji od sprzedaży. Umożliwia również dostęp do ok. 800 biur agencyjnych oraz 2500 biur współpracujących. Dzięki temu korzyść jest obopólna: Lulubeds pomaga partnerom dotrzeć do odpowiednich klientów, dzieląc się informacjami o rynku i udostępniając narzędzia, które ułatwią zapoznanie się z ich ofertą.

Ponad 20 lat doświadczeń

Lulubeds.pl to nowa marka stworzona przez firmę Tourist Polska, działającą od 1997 roku, organizatora turystyki, świadczącą kompleksowe usługi w zakresie indywidualnego i grupowego ruchu turystycznego. Tourist Polska oferuje pełen zakres usług turystycznych: od rezerwacji tych pojedynczych (m. in. noclegi, transport, usługi przewodnickie, bilety do atrakcji turystycznych) aż po organizację kompleksowych imprez. Biuro prowadzi również dział obsługi grupowej, specjalizujący się w organizacji wycieczek turystycznych i krajoznawczych, wypoczynku, imprez incentive dla firm, instytucji i szkół. Gwarantuje nie tylko wysoką jakość świadczonych usług, ale również pełne bezpieczeństwo klientów – jako organizator turystyki Tourist Polska posiada wpis do rejestru OTiPUNPUT oraz gwarancje ubezpieczeniową, co odróżnia Lulubeds.pl od innych portali sprzedażowych, które pełnią jedynie funkcję pośredników.


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail