Nekera organizuje zagraniczny study tour
touroperatorzy

2020-06-26

Pierwszy pocovidowy, zagraniczny wyjazd dla agentów turystycznych i pracowników polskich biur podróży. Study Tour na Słowację i do południowej Polski wyrusza już 02.07.2020. – Chcemy pokazać nie tylko piękno południowej części naszego kraju, m.in. bazę noclegową w Sudetach i Tatrach, ale także uroki podróżowania do naszych południowych sąsiadów, którzy otworzyli już swoje granice i oczekują na turystów z Polski. Naszym celem jest, aby podczas inspekcji obiektów hotelowych i atrakcji wakacyjnych partnerzy handlowi osobiście przekonali się jak wygląda dzisiaj, w nowej rzeczywistości i w świetle zmian po pandemii, przekraczanie granicy, funkcjonowanie hoteli, restauracji czy jakość świadczonych usług. Uważam, że niezwykle ważne jest „odczarowanie” wyjazdów dla Polaków: jesteśmy narodem uwielbiającym wyjazdy i podróże, teraz należy świadomie i odpowiedzialnie po prostu pojechać na swoje wakacje” – przekonuje Maciej Nykiel, prezes touroperatora Nekera.

Nekera1

Wśród miejsc, które odwiedzą agenci turystyczni znajdą się m.in. obiekty zlokalizowane w następujących miejscowościach: Wisła, Ustroń, Jawor, Szczyrk, Zakopane, Jasna, Chopok, Beszenowa, Liptovski Mikulasz.

– Zachowamy wszelkie konieczne środki bezpieczeństwa i bezwzględny reżim sanitarny podczas całego wyjazdu. Trasy przejazdów i wizyty w hotelach zostały zaplanowane w taki sposób, aby spełniały rygorystyczne wymogi i wytyczne epidemiologiczne, obowiązujące w obydwu krajach. Bezpieczeństwo naszych klientów, agentów i pracowników jest dla nas priorytetem” – zapewnia Artur Rezner, dyrektor handlowy w Nekera.

Część Polaków spędzi swoje tegoroczne wakacje w Polsce, ale możemy już swobodnie podróżować po większości krajów europejskich w ramach strefy Schengen. Wielu turystów z naszego kraju planuje jeszcze w tym roku odwiedzić własnym samochodem Chorwację, Bułgarię, Grecję, Włochy, Czechy, Węgry i Słowację. Bezpieczny dojazd do wszystkich tych krajów autem z Polski jest możliwy już dzisiaj – komentuje Nykiel i dodaje: - od lipca będzie także możliwe organizowanie lotów do najpopularniejszych kurortów zlokalizowanych nad Morzem Śródziemnym. Ograniczenia administracyjne przestały już w Europie obowiązywać: zachowajmy rozsądek i procedury zdrowotne, ale ruszajmy wreszcie na wakacje.


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail