Nowy sezon i nowa gwarancja Ecco Holiday
touroperatorzy

2020-07-03

Poznański touroperator szybko reaguje na pojawiające się informacje dotyczące uruchomienia połączeń z innymi  krajami. Biuro śledzi także na bieżąco komunikaty uprawniające Polaków do wjazdu na terytoria różnych krajów. W ślad za nimi wprowadzane są do sprzedaży zupełnie nowe oferty wyjazdów, bazujące na promocyjnych cenach biletów lotniczych. Nowa jest także gwarancja ubezpieczeniowa firmy ważna do połowy przyszłego roku.

odmrazamy marzenia o podrozach 2

Wraz ze znoszeniem kolejnych obostrzeń turystyka budzi się z długiego zimowego snu. Choć do powrotu do normalności czeka nas jeszcze daleka droga, każdy kierunek na siatce połączeń lotniczych i kolejny kraj otwierający się dla Polaków napawają optymizmem. Spragnieni słońca i urlopu Klienci nie chcą już dłużej czekać na swoje wakacje.

- Na bieżąco monitorujemy siatki połączeń rejsowych i komunikaty o krajach otwierających się na Polaków - mówi Aleksandra Olechnowicz, Marketing & PR Manager. – Pod marką Ecco Holiday oferujemy głównie wypoczynek w Europie, w tym w Polsce. Obecnie na wakacje samolotem zapraszamy na Maltę, do Bułgarii, Grecji (np. na Kretę, Rodos, Korfu, Zakynthos), Hiszpanii (m.in. na Majorkę, Teneryfę, Costa Brava) i do Chorwacji. Na tym ostatnim kierunku znajdują się także obiekty w ramach dojazdu własnego, tak jak w Czarnogórze. Najbardziej obszerną ofertę przygotowaliśmy dla chętnych na wypoczynek w Polsce. Wyselekcjonowaliśmy kilkadziesiąt hoteli w różnych regionach kraju. Wiele z nich posiada szereg udogodnień dla dzieci, bo ten klient w najbliższych tygodniach będzie chciał spędzić wakacje.

Pod marką Ecco Travel biuro prowadzi równolegle dwie promocje. Pod hasłem "Odmrażamy marzenia o podróżach" organizator oferuje wyjazdy do krajów, które zapowiedziały wkrótce otwarcie granic dla Polaków. Są to na ten moment Islandia, Zanzibar, Emiraty Arabskie, Malediwy, Sri Lanka, Tajlandia, Seszele, Mauritius i Malezja. Natomiast akcja "Planuj na spokojnie" dotyczy wyjazdów w 2021 i daje klientowi możliwość bezkosztowej rezygnacji do końca tego roku. Do profitów należą także atrakcyjne ceny, niższa zaliczka i pośrednictwo wizowe gratis.

- Coraz wyraźniej obserwujemy wzrost zainteresowania wyjazdami egzotycznymi - dodaje Olechnowicz. - Dzwonią do nas klienci i pytają, czy wiemy, w jakie miejsce będzie można wkrótce polecieć. W odpowiedzi na te pytania postała kampania, gdzie jednym z elementów komunikacji jest data "odmrożenia" danego kraju. Mamy nadzieję, że lista tych miejsce będzie się szybko powiększać.

Biuro odnowiło w czerwcu gwarancję ubezpieczeniową. Nie byłoby w tym nic spektakularnego gdyby nie fakt, że trudna sytuacja w branży może spowodować odmowne decyzje ubezpieczycieli. W przypadku Ecco Holiday nie ma takiego ryzyka. Firma wchodzi w nowy sezon z należytym zabezpieczeniem obowiązującym do połowy przyszłego roku. To bardzo ważna wiadomość zarówno dla klientów, jak i dla agentów turystycznych.

- Bezpieczeństwo w odniesieniu do podróżowania nie było nigdy wcześniej tak szeroko rozpatrywane - zauważa Olechnowicz. - Klient powinien podejmować decyzje o wypoczynku bez poczucia lęku o los organizatora, z którym wiąże się umową. Znając sezonowość turystyki i jej różne ryzyka zbudowaliśmy mechanizmy, także finansowe, które skutecznie chronią nas  w czasie spowolnienia nawet w dłuższym okresie czasu. Dlatego możemy teraz ze spokojem patrzeć w przyszłość i ten spokój dajemy naszym klientom w kampanii "Planuj na spokojnie".


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail