Program lojalnościowy Emirates Skywards obchodzi 20-lecie
hotele

2020-10-13

Emirates Skywards, wielokrotnie nagradzany program lojalnościowy Emirates i flydubai, obchodzi 20 lat doskonałości, innowacji i najlepszych nagród. W ciągu ostatnich dwóch dekad program stale powiększał swoją bazę członków na całym świecie, oferując im niezapomniane wrażenia i spersonalizowane usługi.

emirates

Program nieustannie inwestuje w dywersyfikację partnerstw z markami i wykorzystuje innowacyjną technologię cyfrową, aby móc oferować swoim członkom więcej sposobów na gromadzenie mil i korzystanie z nagród.

Program lojalnościowy liczy już 27 milionów członków na całym świecie, z których ponad 32 tys. jest aktywnych w programie od jego początku. Z okazji 20. rocznicy, Emirates Skywards oferuje swoim uczestnikom podwójne naliczanie mil poziomu podczas każdego lotu zarezerwowanego do 10 grudnia na podróż do 31 marca 2021 r., a członkowie założyciele mogą zdobywać podwójne mile poziomu i podwójne mile Skywards za każdy lot zarezerwowany do 10 grudnia na podróż do 31 sierpnia 2021 r.

Korzystające z Emirates Skywards pochodzą z ponad 180 krajów, w tym: 3,5 miliona z Wielkiej Brytanii, 2,7 miliona ze Stanów Zjednoczonych, 2 miliony z Australii, 1,9 miliona z Indii i 1,9 miliona ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich.


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail