Po relaks i adrenalinę

Słowa „kurort” i „uzdrowisko” nie oznaczają dziś miejsc korzystania z wód przez nobliwych kuracjuszy, ale miejsce, gdzie można wspaniale spędzić zarówno cały urlop, jak i krótki, weekendowy wypad. Doskonałym przykładem takiego nowoczesnego uzdrowiska jest Świeradów-Zdrój.

rt 2020 10a 11

Świeradów-Zdrój, choć ma oficjalny status uzdrowiska, to jednak jak przystało na nowoczesny kurort, oferuje znacznie więcej niż usługi sanatoryjne. Znajdą tu coś dla siebie zarówno osoby szukające ukojenia i relaksu, jak i poszukujące adrenaliny oraz preferujące aktywny wypoczynek, single i rodziny z dziećmi. Słowem – każda grupa turystów. Do tego atrakcje te są obudowane dobrą i wciąż rozwijaną infrastrukturą. Malownicze góry, szlaki piesze, rowerowe – to wszystko czeka na turystów w Świeradowie-Zdroju. Nie bez powodu obowiązuje tu hasło „Świeradów-Zdrój górskie uzdrowisko dla aktywnych”. 

Rowerowy raj

Pod tym względem oferta Świeradowa- Zdroju jest naprawdę wyjątkowa. Naturalne warunki do jazdy terenowej to podstawa, ale umiejętne ich rozwinięcie jest w dzisiejszej turystyce co najmniej równie ważne. Doskonałym przykładem takiego działania jest sieć tras rowerowych single track. Są to naturalne ścieżki rowerowe, budowane i utrzymywane tak, by jak najmniej ingerować w środowisko naturalne. Dzięki stosunkowo...Andrzej Jarczewski

Wydanie: 10/2020, PREZENTACJE
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail