Konfederacja ratuje zimę

Szwajcaria pozostała wyjątkiem na mapie zimowej turystyki w Europie. Działają tutaj przez całą zimę wyciągi i są czynne hotele. Oczywiście, ten sezon nie jest taki sam jak inne, jednak dla niektórych organizatorów zimowej turystyki w Europie była to jedyna szansa, żeby zorganizować swoim klientom jakikolwiek wyjazd na narty.

rt 2020 10a 11

Patrząc na najnowszą historię, właściwie nie powinno nikogo dziwić, że kiedy na świecie trwa jakaś zawierucha, w Szwajcarii życie toczy się względnie normalnie. Tak jest i w tym roku, kiedy to Szwajcaria jest jednym z niewielu miejsc, gdzie można w miarę normalnie wypoczywać i jeździć na nartach. 

Nowe propozycje

Wbrew pozorom również w Szwajcarii ten sezon nie jest taki jak poprzednie. Jednak wprowadzenie jasnych i konsekwentnych zasad najwyraźniej przyniosło efekty i tamtejsza branża wciąż pracuje. Jak widać, zachowanie określonych zasad i dobrych procedur może uchronić przed lawinowymi (jak to zimą) zachorowaniami. Właśnie Szwajcaria jest tego doskonałym przykładem. Jak podają tamtejsze służby sanitarne, „liczba codziennych nowych infekcji nadal powoli spada – średnia siedmiodniowa wyniosła 23 lutego 994, co oznacza spadek o 12 proc. w porównaniu z poprzednim tygodniem”. Wydaje się więc, że działalność tamtejszych ośrodków jest niezagrożona. Wprowadzono nowe rozwiązania, takie jak restauracje ski drive- in. Rozbudowano również ofertę zajęć na świeżym powietrzu, by turyści spędzali jak najwięcej czasu poza pomieszczeniami. W efekcie stworzono system, który umożliwia...Andrzej Jarczewski

Wydanie: 1/2021, PREZENTACJE
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail