UNWTO i UNESCO– wspólne wytyczne dla turystyki kulturowej

Światowa Organizacja Turystyczna stale pracuje nad zaleceniami i rekomendacjami, które mają pomóc branży turystycznej odrodzić się po pandemii. Celem jest nie tylko powrót do dawnych parametrów, ale wykorzystanie zapaści do stworzenia nowej, lepszej i bardziej zrównoważonej turystyki.

rt 2020 10a 16

Jak podkreślają eksperci UNWTO w wielu publikacjach, w tym również w tej najnowszej, globalna przerwa w podróżowaniu stworzyła okazję do odejścia od niezrównoważonych praktyk z przeszłości na rzecz modeli bardziej stabilnych, sprzyjających likwidacji wykluczenia społecznego, oszczędzających zasoby, które to modele przyczyniają się do realizacji celów zrównoważonego rozwoju. 

Efekt współpracy organizacji

UNWTO zaprosiła Organizację Narodów Zjednoczonych, a konkretnie jej wyspecjalizowaną organizację UNESCO, do wsparcia podczas tworzenia publikacji „UNWTO Inclusive Recovery Guide: Cultural Tourism”. Jest to drugi zestaw wytycznych dotyczących...Andrzej Jarczewski

Wydanie: 1/2021, RAPORT
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail