Emirates omijają GDS-y

Linie lotnicze w związku z bardzo trudnym rokiem szczególnie intensywnie poszukują możliwości redukcji kosztów. Kosztem, który uwierał wielu przewoźników już od dawna, są prowizje dla GDS-ów. Linie lotnicze z ZEA są kolejnymi, które próbują je ominąć.

rt 2020 10a 18

Od 1 lipca 2021 r. linie Emirates będą oferowały swoim partnerskim biurom podróży dostęp do ekskluzywnych, obszernych treści dzięki platformie Emirates Gateway, z obsługą standardu NDC . Od tego momentu zacznie też obowiązywać dopłata za wszystkie rezerwacje wykonane za pośrednictwem globalnych systemów dystrybucji (GDS ). 

Własna brama do rezerwacji

Jest to następstwo uruchomienia Emirates Gateway w październiku ubiegłego roku i stanowi kamień milowy w planach Emirates. Linie dążą do zaspokojenia potrzeb dynamicznego rynku przez zapewnienie partnerom handlowym wyboru opcji połączeń oraz do zagwarantowania zróżnicowanych produktów i korzyści w różnych kanałach. Agencje, które nie zarejestrują się w E mirates Gateway, będą nadal miały dostęp do EDI FAC T za pośrednictwem partnerów Emirates Global Distribution Systems (GDS ), takich jak Amadeus, Travelport, Travelsky, Infini czy Sirena. W celu zniwelowania wyższych kosztów, jakie Emirates ponoszą w dystrybucji...Opr. Andrzej Jarczewski

Wydanie: 1/2021, e-TURYSTYKA
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail