świat

Legoland Water Park w Dubaju ponownie otwarty

2021-04-01

Ostatni już z 4 parków wchodzących w skład Dubai Parks and Resorts - LEGOLAND® Water Park ponownie otworzył się 1 kwietnia.

 Attraction Joker Soaker

Od 1 kwietnia będzie można korzystać z ponad 20 zjeżdżalni i atrakcji w LEGOLAND® Water Park ponownie, a do tego po g. 17.00 wejść bezpłatnie do parku LEGOLAND® Dubai.

Park Wodny będzie otwarty 3 dni w tygodniu, od czwartku do soboty. Zgodnie z przepisami rządowymi mniej osób będzie mogło wejść do parku, a bilety są sprzedawane wyłącznie online, z 20% rabatem.

Można ponownie korzystać z głównych atrakcji parku wodnego, a oto kilka z nich:

Build-A-Raft, gdzie rodziny mogą budować własną tratwę z miękkich klocków LEGO®, a następnie płynąć leniwie wzdłuż rzeki.

W Twin Chasers czekają ekscytujące przeżycia - tam możemy się ścigać na podwójnych ślizgaczach i lądować na końcu w płytkim brodziku.

Red Rushto atrakcja, gdzie można płynąć razem na rodzinnej tratwie po krętym torze o ponad 3 metrowej średnicy i trasie o długości 95 metrów.

Inne atrakcje to Wave Pools, wodny plac zabaw Joker Soaker i wiele innych niesamowitych rodzinnych zjeżdżalni wodnych.

Rodziny, które chcą się posilić, mogą udać się do Waves Bistro na wybór pysznych hamburgerów, wrapów i sałatek, a po 16:00 dzieci jedzą za darmo!

Jeśli ktoś chce wynająć kabinę (tzw. cabanę), zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji online za dodatkową opłatą, począwszy od 99 AED. Każda rezerwacja obejmuje zadaszoną cabanę, która może pomieścić do 6 osób, w tym 2 sofy, 2 luksusowe wyściełane leżaki i szafkę.

LEGOLAND® Water Park ze swoimi różnorodnymi zjeżdżalniami i atrakcjami wodnymi jest jedynym w regionie parkiem wodnym zaprojektowany tak, aby zapewnić całodzienne interaktywne atrakcje rodzinom z dziećmi w wieku od 2 do 12 lat. Oddalony jest tylko 20 minut jazdy od Dubai Marina, oferuje 20 zjeżdżalni wodnych i atrakcji, z których każda jest wyjątkowa, pełną gamę udogodnień, w tym punkty gastronomiczne i handlowe, szatnie i punkt pierwszej pomocy.

Parki LEGOLAND® to wyjątkowe parki rozrywki zaprojektowane specjalnie dla rodzin z dziećmi w wieku od 2 do 12 lat. Idea tych parków oparta jest na atrakcjach związanych z najpopularniejszą na świecie zabawką – klocku LEGO® - LEGOLAND daje rodzinom możliwość wspólnej zabawy i wykazania się wyobraźnią, oferuje szereg unikalnych doświadczeń z LEGO®, od przejażdżek dla dzieci, zadań konstrukcyjnych, oglądania i budowania spektakularnych modeli LEGO, interaktywnych atrakcji, roller coasterów dla całej rodziny,  po pokazy i przedstawienia, które wciągają widzów do akcji. Pierwszy park LEGOLAND został otwarty w 1968 roku w Billund w Danii, a następnie LEGOLAND Windsor w Wielkiej Brytanii w 1996 roku; LEGOLAND California w 1999 roku; LEGOLAND Deutschland w 2002 roku LEGOLAND Florida w 2011 roku; LEGOLAND Malaysia w 2012 r; LEGOLAND Dubai w 2016 roku; LEGOLAND Japan w 2017 i LEGOLAND New York otwierający się w 2020


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail