Targi

Atrakcje Regionów - już za parę dni

2021-06-06

11 - 13 czerwca na terenie Parku Śląskiego – plac przed halą Kapelusz odbędzie się IX edycja targów Turystyki Weekendowej Atrakcji Regionów.

targi Atrakcje Regionow 2020

Podczas imprezy spotkanie z ciekawymi ludźmi m.in. z Anną i Marcinem Nowakami czyli Wędrownymi Motylami oraz z Korneliuszem Banachem - zawodnikiem ZAKSY Kędzierzyn-Koźle drużyny, która w 2021 roku zdobyła tytuł Klubowych Mistrzów Europy w siatkówce.

Giełda ofert turystycznych jest imprezą plenerową. Towarzyszyć jej będą m.in. prezentacje regionów, degustacje potraw regionalnych, spotkania z interesującymi ludźmi. Podobnie jak ostatnio organizatorzy zdecydowali się na otwarta formułę wydarzenia. Park Śląski, w którym się ona odbywa, zapewnia odpowiednią ilość wolnej przestrzeni.

Wyjątkowość tego wydarzenia opiera się na tym, że Atrakcje Regionów odbywają się w miejscu aktywnego wypoczynku mieszkańców Śląska. Tutaj się jeździ na rowerach, rolkach, spaceruje z „kijami", jeździ kolejką linową, odpoczywa wśród zieleni drzew. Miejsce imprezy to największy Park na Śląsku (ponad 650 hektarów). Na jego terenie znajduje się Stadion Śląski, ZOO i Wesołe Miasteczko.

Każdy odwiedzający targi Atrakcje Regionów znajdzie tu wszystko z czym kojarzy mu się idealny wypoczynek. Zwolennicy turystyki aktywnej mogą zapoznać się m.in. z ofertą miejsc idealnych na wycieczki rowerowe, spływy kajakowe, wspinaczkę. Po aktywnym i intensywnym spędzeniu czasu swoje siły będą mogli zregenerować w hotelowym Spa lub w przyjaznej agroturystyce. Ci, którzy wolą ciszę i spokój znajdują oferty doskonałych miejsc do samotnych wycieczek, długich spacerów i bez problemu mogą połączyć chęć odpoczynku od wielkiego zgiełku z poznaniem tradycyjnych smaków lokalnych kuchni czy przeżywania bogatej historii odwiedzanych terenów.

Sezon urlopowy tuż, tuż…

Przed wakacjami warto sprawdzić ofertę wypoczynku na wyjazd z rodziną. Znaleźć obiekty, gdzie można wykorzystać bony turystyczne.

W niedzielę 13 czerwca o godzinie 12:30 odbędzie się spotkanie z Anną i Marcinem Nowakami, autorami popularnego i nagradzanego bloga podróżniczego Gdziewyjechac.pl oraz kanału Wędrowne Motyle. Podczas spotkania opowiedzą nam o swojej podróży dookoła Polski oraz odkryją tajemnice 4 regionów: Suwalszczyzny, Roztocza wschodniego, Ujścia Warty i Doliny Bobru.

 


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail