Traveltech

Emirates i Sabre podpisały nową umowę dystrybucyjną

2021-10-07

Emirates, jedna z największych na świecie międzynarodowa linia lotnicza i Sabre, lider w dziedzinie oprogramowania i technologii dla przemysłu turystycznego będą kontynuować współpracę. Nowy kontrakt połączy przewoźnika z globalną siecią podróżnych.

emirates

Umowa zapewnia nabywcom i biurom podróży podłączonym do Sabre dostęp do oferty Emirates za pośrednictwem globalnego systemu dystrybucji Sabre (GDS). Co więcej, Emirates będą tworzyć i dystrybuować oferty NDC za pośrednictwem Sabre GDS.

Podpisanie zobowiązania o wieloletniej współpracy z liniami Emirates potwierdza zaangażowanie Sabre w tworzenie zrównoważonego modelu dystrybucji, który przynosi korzyści wszystkim podmiotom w całym łańcuchu wartości podróży. Wynikająca z przemyślanych dyskusji między obiema stronami, nasza nowa umowa zapewni zarówno Emirates, jak i nabywcom usług turystycznych ogromną wartość, usuwając złożoność procesu zakupowego, co ma kluczowe znaczenie dla ożywienia branży -

powiedział Roshan Mendis, Chief Commercial Officer, Sabre Travel Solutions.

Współpraca pozwoli również linii lotniczej pochodzącej ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich na realizowanie globalnej wizji polegającej na dostarczaniu nabywcom i podróżnym spersonalizowanych ofert.

Jesteśmy zadowoleni z zawarcia tej umowy dystrybucyjnej z Sabre. Nowa umowa będzie dla nas wsparciem w zaspokajaniu potrzeb naszych partnerów agencyjnych. Zapewnienie agencjom elastyczności, wyboru i wydajności pomoże im prosperować w obecnym klimacie,  a nam pomoże napędzać przychody i wzrost -

powiedział Adnan Kazim, dyrektor handlowy Emirates.

Oprócz nowej umowy Sabre będzie nadal współpracować z Emirates w zakresie zaawansowanej sprzedaży detalicznej, danych i możliwości analitycznych za pośrednictwem szeregu swoich wiodących w branży rozwiązań w takich obszarach, jak planowanie sieci, optymalizacja przychodów i badanie rynku.

 


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail