świat

Emirat Ras Al Khaimah – spotkania z branżą

2021-10-08

Biuro Promocji i Rozwoju Turystyki Ras Al Khaimah (RAKTDA) zorganizowało serię spotkań z branżą turystyczną, które mają na celu wypromowanie bogatej oferty turystycznej emiratu, infrastruktury turystycznej i dogodnych połączeń lotniczych.

 emirat2 maly

Spotkania z biurami podróży odbyły się w Krakowie, Poznaniu i Warszawie w prestiżowych unikalnych miejscach. We wszystkich miastach frekwencja przeszła wszelkie oczekiwania, co pozwala stwierdzić, że jest to kierunek często pożądany przez polskich turystów. Agenci turystyczni mieli okazję posłuchania o najnowszych atrakcjach emiratu, których przybywa niemal z każdym kwartałem. W spotkaniu wzięły udział najbardziej popularne hotele w Ras Al Khaimah, a swoją ofertę zaprezentowały również linie lotnicze. Na spotkaniach nie zabrakło wykwintnych specjałów kuchni arabskiej oraz ciekawych nagród konkursowych w postaci voucherów pobytowych w hotelach w Ras Al Khaimah oraz przelotów linią Fly Dubai. Każdy uczestnik otrzymał voucher online na zjazd najdłuższą tyrolką na świecie znajdującą się w emiracie Ras Al Khaimah.

Emirat Ras Al Khaimah, który na początku 2021 roku, drugi raz z rzędu został Stolicą Turystyczną Regionu, oferuje najlepsze warunki do wypoczynku w całym kraju. Nowoczesna infrastruktura, światowej klasy hotele oraz liczne atrakcje turystyczne powstają z myślą o zapewnieniu jak najlepszego komfortu wypoczynku dla turystów.

Ras Al Khaimah, jedno z najszybciej rozwijających się miejsc turystycznych na świecie, szczyci się bogatą kulturą i długą historią sięgającą 7000 lat. Emirat ten wyróżnia się unikalnymi zabytkami archeologicznymi i zapierającymi dech w piersiach widokami, od złotych, piaszczystych plaż, pustynnych dolin i zielonych gajów palmowych po góry z najwyższym szczytem w kraju Jebel Jais (1934 m. npm).


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail