przewoźnicy

Loty na Seszele

2021-10-08

Na spotkaniu z przedstawicielami branży turystycznej linie Air Seyschelles przedstawiły ofertę bezpośrednich lotów z Polski na ten archipelag. Polscy turyści by wypoczywać na piaszczystych plażach Seszeli nie potrzebują wiz. Seszele to jeden z najmniejszych krajów świata, ceniony za wspaniałe plaże, cudowne krajobrazy i malowniczy Ocean Indyjski.

sesz

Przewoźnik będzie oferował loty energooszczędnym samolotem A320neo ze 168 miejscami na pokładzie. Loty odbywać się będą z Lotniska Chopina w Warszawie. Początek lotów planowany jest na grudzień tego roku.

Loty odbywać się będą z międzylądowaniem w Katarze (pasażerowie pozostają na pokładzie)

Przedstawiciele przewoźnika zaprezentowali również Generalnego Agenta Sprzedazy w Polsce jakim jest firma TAL Aviation Poland.

Jeśli chodzi o wymogi pandemiczne, to turyści musza wypełnić specjalny formularz oraz w trakcie odprawy okazać test PCR nie starszy niż 72 godziny.


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail