polska

Tour Salon 2022 - w październiku

2021-11-02

Przyszłoroczne Targi Tour Salon odbędą się 21–23 października. W połączeniu z pozostałymi wydarzeniami dla podróżników i branży turystycznej organizowanymi w tym czasie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, będą najważniejszymi jesiennymi targami podróżniczymi w tej części Europy.

Tour Salon 2021 1

Mimo, że tegoroczna edycja Tour Salon dopiero się zakończyła do, prace nad przyszłoroczną już trwają. Turystyczno-podróżniczy weekend, 21–23 października, zapowiada się niezwykle atrakcyjnie. Od lat Targi Tour Salon stanowią bowiem dla branży turystycznej szansę na nawiązywanie i kontynuowanie biznesowych relacji, dla miast, regionów i krajów – okazję do promocji walorów turystycznych, a turystom dają możliwość poznawania nowych kierunków i sposobów na wyprawy.

W październiku 2022 do Poznania zaprosimy przedstawicieli branży turystycznej, hotelarskiej, przedstawicieli regionów, izb i organizacji turystycznych, stowarzyszeń, ale też pasjonatów bliższych i dalszych wyjazdów.

Podobnie jak podczas edycji 2021, Targom Tour Salon będą towarzyszyły Targi Caravans Salon. Swoją ofertę zaprezentują na nich najwięksi producenci i dystrybutorzy pojazdów turystycznych. Jak pokazały doświadczenia tegorocznej edycji, obie imprezy znakomicie się uzupełniają.

Opowieści podróżników nie zabraknie nie tylko na scenie Tour Salon, ale też podczas Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń, a konkretnie jego jubileuszowej, 10. edycji. Ona również potrwa trzy dni i gościć będzie się na terenie MTP.

Podróżniczy weekend w Poznaniu zapowiada się więc fascynująco i dla zwiedzających, uczestników i całej branży turystycznej.


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail