europa

Litewska kampania "Trzecia noc za darmo" została przedłużona

2021-11-02

Najnowsza kampania turystyczna Litwy, w ramach której turyści odwiedzający ten kraj otrzymują darmowe noclegi trzeciej nocy, została przedłużona do 22 listopada. Z myślą o turystach odwiedzających Litwę tej jesieni, Lithuania Travel przygotowała przewodnik po mieście, który pomoże im w pełni wykorzystać czas spędzony na Litwie.

litwa

W obliczu ograniczeń w podróżowaniu spowodowanych pandemią, kraje na całym świecie stosują różne strategie promujące turystykę, od zakrojonych na szeroką skalę wielokanałowych kampanii marketingowych i reklamowych po turystyczne bony rabatowe. Zgodnie ze światowymi trendami, Litwa od września 2021 roku oferuje darmowe noclegi w ponad 200 lokalnych obiektach noclegowych dla turystów przebywających w kraju przez dwa dni lub dłużej.

Ministerstwo Gospodarki i Innowacji oraz Lithuania Travel uruchomiły program “Litwa. Nie spiesz się” i początkowo planowano, że będzie on trwał nieco ponad dwa miesiące. Jednak zainteresowanie akcją wyraziło prawie 2 miliony podróżnych, przy czym wielu z nich wskazało na ograniczone ramy czasowe jako istotną przeszkodę. W związku z tym Litwa Travel postanowiła przedłużyć kampanię, aby podróżni mogli skorzystać z możliwości otrzymania darmowego noclegu o wartości do 65€ do 22 listopada.

Większość obiektów noclegowych, które biorą udział w programie, znajduje się w największych miastach kraju, w miejscowościach SPA i w kurortach nadmorskich. Lithuania Travel przedstawia kilka sposobów, jak najlepiej wykorzystać przedłużoną wizytę na Litwie jesienią.


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail