Costa Cruises – zmodernizowana oferta rejsów

Włoski armator udoskonalił ofertę rejsów. Dzięki współpracy z szefami kuchni Bruno Barbierim, Hélène Darroze i Ángelem Leónem nie zabraknie nowości kulinarnych; pojawią się też nowe wycieczki. Zmodernizowana oferta związana jest także ze zmianą identyfikacji wizualnej, podkreślającą przemiany zachodzące w firmie.

k10rt 171634 794501

Costa Cruises, całkowicie przekształcając wizerunek firmy, prezentuje nowe, udoskonalone oferty rejsów. Armator zmienił też swoje logo. Wszystko to ma służyć nowemu otwarciu i wpisać się w trend nowej, zrównoważonej turystyki. 

OFERTA ZRÓWNOWAŻONEJ TURYSTYKI

Nowa oferta Costa Cruises ma zapewnić gościom unikatowe doświadczenia w czasie rejsów, zarówno na pokładzie, jak i na lądzie, koncentrując się na trzech kluczowych obszarach: gastronomii, wycieczkach i zrównoważonym rozwoju. Udoskonalona została także identyfikacja wizualna firmy. Wszystkie podejmowane działania wpisują się w założenia strategicznego dokumentu armatora „Manifesto for value-driven, sustainable and inclusive tourism” (Manifest na rzecz zrównoważonej i włączającej turystyki), który podkreśla zaangażowanie Costy w rozwój lokalnych społeczności. „Teraz, gdy statki Costa znów pływają, postanowiliśmy całkowicie odnowić naszą ofertę. Wprowadzone innowacje są tak znaczące, że możemy mówić o zupełnie nowym sposobie podróżowania. Chcemy, aby każdy nasz gość cieszył się wyjątkowymi wakacjami, wzbogaconymi o inspirujące doświadczenia, odkrywając destynacje w autentyczny, wnikliwy i zrównoważony sposób” – deklaruje Mario Zanetti, prezes Costa Cruises. – „Od ponad 70 lat Costa jest synonimem wycieczek rejsowych. W tym...OPR. ANDRZEJ JARCZEWSKI

Wydanie: 10/2021, TRANSPORT
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail