przewoźnicy

8 nowych połączeń Ryanaira z Polski

2021-11-25

Ryanair ogłosił swój długo harmonogram lotów z Polski na lato 2022. Poinformowano o otwarciu 8 nowych tras. W sumie będzie ich ponad 270.

ryan1

Pasażerowie z Polski będą mogli udać się między innymi do takich miejsc jak Chania, Palma i Wenecja. Jak deklaruje irlandzki przewodnik otwarcie 8 nowych tras w polskiej siatce Ryanair wzmacnia zaangażowanie linii lotniczych w Polsce i odbudowę przemysłu turystycznego.  Linia lotnicza planuje wzrost zarówno ruchu, jak i zatrudnienia w ciągu najbliższych 5 lat. Po dodaniu 560 nowych tras i otwarciu 14 baz w ciągu ostatnich 12 miesięcy, na lato planuje wprowadzić 65 nowych samolotów B737-8200 ‘Gamechanger’ do swojej floty. Maszyny te maja o 4% więcej siedzeń, zużywają o 16% mniej paliwa i maja hałas zredukowany o 40%, dzięki czemu harmonogram operacje latem 2022 roku mają być najbardziej zrównoważone i przyjazne dla środowiska z dotychczasowych rozkładów.

Nowe połączenia na lato 2022

Poznań  - Stockholm
Poznań  - Chania
Poznań  - Palma
Wroclaw - Stockholm
Gdansk - Venice Marco Polo
Katowice -  Venice Marco Polo
Lublin - London Luton
Trapani - Warsaw Modlin


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail