TUgether jest już federacją

Dotychczas działająca w luźnej formie organizacja TUgether, będąca platformą współpracy firm z branży spotkań, przekształciła się w bardziej formalną strukturę i stała się federacją zrzeszającą piętnaście głównych organizacji branżowych reprezentujących ponad 2 tys. podmiotów.

r12rt 201136 685819

Uroczyste podpisanie Aktu Założycielskiego Rady Przemysłu Spotkań i Wydarzeń TUgether odbyło się 15 grudnia 2021 r. w siedzibie Pracodawców RP. Dzięki nadaniu TUgether formy prawnej rada staje się w pełni profesjonalną, ustrukturyzowaną platformą reprezentacji interesów kilkunastu branż w przestrzeni publicznej. To wspólny merytoryczny i mocny głos oraz siła argumentów całego sektora odpowiadającego za 1,5-3 proc. PKB. Na spotkaniu powołano organy federacji. Na prezesa zarządu powołano Łukasza Adamowicza, wiceprezesa SOIT. Wiceprezesami zostali: Marcin Mączyński (sekretarz generalny IGHP), Paula Fanderowska (prezes SKKP), Łukasz Klimczak (członek zarządu KAE SAR), Mikołaj Ziółkowski (prezes SOIAR), Paweł Orłowski (członek zarządu PIPT). Członkami zarządu zostali: J.J. Singh (prezes Zrzeszenia Agentów IATA) i Katarzyna Gadomska (członek zarządu SBE). Zgodnie ze statutem pierwsza kadencja zarządu federacji będzie trwała rok, po którym nastąpią wybory na kolejną, pełną, tj....


Wydanie: 12/2021, WYDARZENIA
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail