przewoźnicy

Polscy ambasadorowie Wizz Air

2022-05-05

Wizz Air przedstawił polskich ambasadorów WIZZ, którzy będą oficjalnie reprezentować linię w latach 2022-2024.

WIOLA WIZZ AIR

Aktualna edycja programu Ambasador WIZZ docenia personel pokładowy za wysoki poziom obsługi i uwagi skierowanej na klienta. Pasażerowie i fani linii mogą spotkać ambasadorów WIZZ na pokładzie samolotów Wizz Air.

Program Ambasador WIZZ jest wewnętrznym konkursem otwartym dla wszystkich członków personelu pokładowego, którzy co najmniej rok pracują w WIZZ. Nowo wybranych 20 ambasadorów linii będzie reprezentować swoje kraje bazowe i firmę podczas różnorodnych wydarzeń prasowych, uroczystości, dni kariery oraz wywiadów dla magazynów, stacji radiowych i telewizyjnych na całym świecie. Ambasadorzy WIZZ będą dzielić się swoim doświadczeniem z pracy, opowiadać o tym jak wygląda dzień załogi pokładowej, przedstawiać swoje ulubione kierunki z siatki WIZZ i opisywać najciekawsze usługi z oferty przewoźnika.

Nowych reprezentantów WIZZ warto obserwować w mediach społecznościowych, aby śledzić ich ekscytujące przygody. W Polsce przez kolejne 2 lata tę funkcję będą pełnić Marta i Wiola.

Marta ukończyła fizjoterapię. Wcześniej pracowała w placówkach medycznych. Doświadczenie w pracy z ludźmi wykorzystuje każdego dnia w kontakcie z pasażerami na pokładzie. Marta rozpoczęła swoją zawodową przygodę z WIZZ 6 lat temu w bazie w Katowicach, a następnie przeniosła się do Warszawy. Od 2 lat pełni funkcję ambasadorki – w uznaniu za profesjonalizm i zaangażowanie została wybrana na kolejną kadencję. Marta pochodzi z pięknego Lublina, gdzie uwielbia wracać i odpoczywać. Jej największą pasją jest taniec. Wraz z zespołem zdobywa sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej. – W lotnictwie najbardziej kocham brak rutyny. Codziennie spotykam fantastycznych ludzi i odwiedzam niesamowite miejsca. Jestem dumna ze swojej roli ambasadorki WIZZ i jednocześnie jest to dla mnie wielkim wyzwaniem. Do zobaczenia na pokładzie!Marta ma konta na kanałach społecznościowych: Instagram, Facebook.

Wiola studiowała dziennikarstwo i nauki społeczne na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Pochodzi z Katowic. Pracuje w bazie Wizz Air na lotnisku Pyrzowice w Katowicach – kolebce linii Wizz Air. Do załogi dołączyła 6 lat temu i od tego czasu rozwija skrzydła w WIZZ. Wiola i jest miłośniczką podróży i przygód. Jej motto brzmi: "Don't make me walk when I want to fly!"Jej konta w mediach społecznościowych to: Instagram, Facebook, TikTok.


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail