Wspólnie przeciwko szarej strefie w turystyce

Po trudnym czasie pandemii SARS-CoV-2 i w obliczu obecnej niepewnej sytuacji geopolitycznej branża turystyczna stoi przed trudnym wyzwaniem odbudowy rynku wyjazdów indywidualnych i biznesowych. W tych okolicznościach szczególnie ważne jest zbudowanie na nowo zaufania do organizatorów turystyki, zapewnienie bezpieczeństwa podróżnym oraz dbanie o uczciwą konkurencyjność podmiotów rynku turystycznego.

r202204rt 679438 724760

Jak gorzko mogą smakować wakacje lub wymarzony wyjazd biznesowy, wiedzą tylko ci, których podróż nie doszła do skutku lub została nagle przerwana. Jak ważne jest wybieranie zarejestrowanych i odpowiednio ubezpieczonych organizatorów turystyki indywidualnej i biznesowej – wiedzieć powinien każdy planujący podróż. 

RAZEM ŁATWIEJ

Trzy turystyczne organizacje branżowe: Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel, Rada Przemysłu Spotkań i Wydarzeń TUgether oraz Polska Izba Turystyki stawiają czoło szarej strefie w turystyce już nie tylko słowami, ale teraz również czynem. 21 kwietnia podczas...


Wydanie: 4/2022, PRAWO
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail