DOBRY START sezonu Enter Air

Największy polski prywatny przewoźnik lotniczy zanotował dobry początek roku. Rozpoczął również przygotowania do pierwszego popandemicznego sezonu.

r202205rt 266524 250530

W pierwszych trzech miesiącach br. osiągnęliśmy najwyższe przychody pierwszego kwartału w historii – ponad 215 mln zł. W porównaniu z poprzednim rokiem wzrost jest ponaddwukrotny, a liczba wykonanych lotów zwiększyła się bardzo istotnie – mówi Grzegorz Polaniecki, członek zarządu Enter Air. – Zapytania, które otrzymujemy od biur podróży, są większe niż możliwości operacyjne naszej floty, dlatego jak zawsze zakres zawieranych z touroperatorami umów dopasowujemy do naszego programu handlowego, który planujemy w najbardziej efektywny i opłacalny sposób. Rynek turystyczny się odbudowuje, wracamy do większości miejsc, do których lataliśmy przed pandemią, a dzięki dostępności slotów, na...OPR. ANDRZEJ JARCZEWSKI

Wydanie: 5/2022, TRANSPORT
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail