przewoźnicy

Zimowy rozkład Corendon Airlines

2022-08-02

Corendon Airlines jako linie posiadające swą siedzibę w Antalyi, zarejestrowane również na Malcie jako Corendon Europe, dzięki czemu mogą latać pod banderą europejską, w obecnym sezonie realizują swoje połączenia z Warszawy, Katowic, Gdańska, Poznania, Wrocławia oraz Rzeszowa do tureckiej Antalyi oraz z Katowic do Heraklionu na Krecie.

Correndon2b

- Wyniki okazały się dla nas bardzo pomyślne - mówi Alpaslan Ünsal, przedstawiciel handlowy Corendona na Polskę - miejsca w naszych samolotach były wypełnione na zdecydowanie satysfakcjonującym nas poziomie. Podkreśliło to, że Turcja cały czas jest jednym z ulubionych kierunków Polaków. I to nie tylko jako kierunek ściśle wakacyjny.

Przewoźnik po zakończeniu sezonu zimowego 2021/22, w którym realizował przeloty z Warszawy i Katowic do Antalyi raz w tygodniu, był bardzo zadowolony wynikami. ‘W okresie zimowym przewieźliśmy ponad 10 tys. pasażerów z Polski, podkreśla Alpaslan, co pokazało, że Antalya cieszy się dużym zainteresowaniem także w zimie`.

Antalya może pochwalić się ponad 300 słonecznymi dniami w roku, co sprawia, że jest wymarzoną destynacją niemal przez cały rok. Podczas okresu zimowego w ośrodku sportów zimowych Saklıkent oddalonym o 60 km od centrum Antalyi jest możliwość poszusować na nartach lub snowboardzie. Ponadto w całym regionie znajduje się kilkanaście interesujących miast starożytnych m.inn. z okresu rzymskiego czy bizantyjskiego, kilka zapierających dech w piersiach kanionów oraz malowniczych jezior, co powoduje, że region Antalyi jest miejscem, które swobodnie odwiedzać można o każdej porze roku.

Corendon Airlines w okresie zimowym, czyli od początku listopada do końca kwietnia, będzie realizował loty w każdą sobotę z Warszawy oraz Katowic do Antalyi.

 


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail