przewoźnicy

LOT znów poleci do Pekinu

2022-11-21

Dreamliner LOT-u znów poleci do Pekinu. Już w środę 7 grudnia o godzinie 22:00, z lotniska w Warszawie, wystartuje pierwszy rejs do Pekinu. Lot potrwa 10 godzin i będzie realizowany samolotem typu Boeing 787-Dreamliner. Samolot wyląduje w stolicy Chin 8 grudnia o godzinie 15.15. 

 Pekin1

 Polskie Linie Lotnicze LOT wracają z połączeniami do Pekinu po niemal dwóch latach nieobecności. Otwarcie granic Azji dla podróżnych oraz zainteresowanie pasażerów zdecydowały o przywróceniu tego kierunku do siatki połączeń LOT-u. Poprzednio maszyny narodowego przewoźnika lądowały w Porcie Lotniczym Pekin-Daxing (PKX), tym razem Dreamlinery będą lądować na lotnisku Pekin-Capital (PEK). Rejsy zaplanowano raz w tygodniu – w środy. Co ciekawe, pierwszy samolot wystartuje w Międzynarodowym Dniu Lotnictwa Cywilnego! Tego dnia LOT wznowi również rejsy cargo do Pekinu.

Bilety są już dostępne na stronie lot.com, w LOT Contact Center, biurach LOT Travel i u agentów. Narodowy przewoźnik zaprasza na pokład!

Pekin jest stolicą Chin i jego trzecim co do wielkości miastem. Barwna metropolia kusi feerią zapachów i smaków, na czele ze słynną kaczką po pekińsku. Tak zwane Zakazane Miasto obfituje również w bujną przyrodę, w której prym wiodą rzadko spotykane gatunki drzew czy różane ogrody. Warto wybrać się również 70 km za stolicę, by podziwiać legendarny Wielki Mur Chiński.


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail