Traveltech

IdoBooking w gronie partnerów Airbnb

2023-03-07

Internetowy system rezerwacji i channel manager IdoBooking ponownie otrzymał status preferowanego partnera Airbnb. Tym samym trafił na listę Top 26 oprogramowań na świecie, które posiadają taki tytuł.

IdoB
IdoBooking to jedyny polski produkt, który został wyróżniony przez popularny amerykański serwis.
- Dołączyliśmy do elitarnego grona preferowanych partnerów. To oznacza, że jesteśmy bardzo zaawansowani funkcjonalnie i mamy znakomitą jakość integracji. Dla nas to nagroda, która podsumowuje kilka lat współpracy z Airbnb i pokazuje, że IdoBooking to unikalne rozwiązanie – nie tylko na polskim rynku – mówi Marta Porzycka z IdoBooking.
IdoBooking został wyróżniony m.in. za szybkość integracji oraz zakres funkcjonalności i danych synchronizowanych w ramach integracji z Airbnb. Lista preferowanych partnerów Airbnb nie jest długa. Ten tytuł otrzymało zaledwie 26 oprogramowań z całego świata.
- Partnerzy preferowani to nasi najlepsi partnerzy. Zapewniają niezbędne narzędzia i rozwiązania, które spełniają lub przewyższają wszystkie nasze wymagania techniczne i wydajnościowe. Firmy te zainwestowały też w różne formy motywacji w ramach wszystkich programów Airbnb – czytamy stronie Airbnb.
IdoBooking to jeden z produktów firmy IAI S.A. Jest to internetowy system rezerwacji i channel manager dla właścicieli apartamentów, ośrodków wypoczynkowych, hoteli czy też domków letniskowych. Pomaga przy profesjonalnej, łatwej, bezkontaktowej i szybkiej obsłudze gości hotelowych. Pozwala m.in. na stworzenie własnej strony internetowej, integrację z popularnymi serwisami rezerwacji oraz automatyczną obsługę płatności.

Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail