polska

Konkurs Travelist.pl na najpiekniejszą polska plażę

2023-06-02

Eksperci Magazynu Travelist od 10 lat tworzą zestawienie najlepszych plaż nad Bałtykiem. W tym roku z okazji jubileuszowej edycji rankingu do jego przygotowania postanowili zaangażować samych plażowiczów. Na najpiękniejsze miejsca nad Bałtykiem, w których tego lata najlepiej rozłożyć parawan, można głosować do niedzieli 11 czerwca. Ci, którzy dodatkowo uzasadnią  swój wybór, mają szansę wygrać nawet 1000 zł na wymarzony wyjazd.

Travelist plaza

Źródło: Shutterstock

Ranking Polskich Plaż 2023 – zagłosuj i wygraj

Magazyn Travelist każdego roku – już od 10 lat – publikuje Ranking Polskich Plaż. Wybór nigdy nie jest łatwy, ponieważ każda z nich ma w sobie coś wyjątkowego. Jedne są ponadprzeciętnie szerokie, inne malownicze, dzikie i romantyczne. Pod uwagę brane jest także najbliższe otoczenie, czystość, ekologiczność czy bezpieczeństwo plażowiczów. W tym roku, a okazji jubileuszowej edycji, eksperci Magazynu, do stworzenia ogólnopolskiego Rankingu Plaż postanowili zaangażować samych internautów. Ci do 11 czerwca mogą głosować na swoich faworytów.

Gdzie i jak głosować?

Zasady głosowania są bardzo proste. Wystarczy wejść na przygotowaną z myślą o rankingu stronę (klik) i zagłosować w ankiecie na najlepszą plażę w Polsce. Każdy uczestnik może oddać maksymalnie 3 głosy. Ci z kolei, którzy chcą wziąć udział w konkursie, muszą dodatkowo  podać swoje dane oraz uzasadnić wybór i napisać, dlaczego plaża, na którą głosują, powinna zwyciężyć w rankingu. Na autorów najciekawszych i najbardziej kreatywnych odpowiedzi czeka aż 5 nagród w środkach Travelist do wykorzystania na rezerwację na portalu. Główna wygrana to 1000 zł na wymarzony wyjazd. Miejsce II – 500 zł, miejsce III, IV i V – po 300 zł.

Głosowanie trwa do 11 czerwca do godz. 23:59. Ankieta oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie konkursowej: https://promocje.travelist.pl/ranking-polskich-plaz-2023.

 


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail